Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre inkabb ugy erzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre inkabb ugy erzem, hogy kez elegem lenni belöle?

Figyelt kérdés
5eve vagyunk együtt a baratnömmel,több,mint 4eve együtt elünk.Allandoan szoligat,barmit csinalok,mindig talal benne hibat,akarmilyen ajandekot veszek neki,egyik sem tetszik,a csaladomat szokasa megszolni.Az elejen meg annyira nem vettem fel,de mar kezd az agyamra menni.Lehet ezen valtoztatni,vagy ilyen az alaptermeszete?Nem tudom,hogy szereteme meg,vagy mar,csak,mint embert,vagy a megszokas...kerjek szünetet,vagy szakitsak?
2013. dec. 28. 20:06
 1/1 anonim válasza:
szerintem az lenne a legjobb ha leülnétek és megbeszélnétek.
2013. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!