Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a barátomba? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretem ,és nagyon kötődöm hozzá.Ha szakítanánk abba belehalnék. Viszont amikor megcsókol nem érzek SEMMIT...:S
2013. dec. 29. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Na látod, ezért nem kell 14 évesen párkapcsolat, mert még azt sem tudod, milyen érzéseid vannak... Kicsit ellentmondásos... Ha nem érzel semmit, amikor megcsókol, vagy együtt vagytok, akkor miből gondolod, hogy szereted? Kicsikém, te "a szerelembe vagy szerelmes", magyarul örülsz, hogy kellesz valakinek, van pasid, és valaki törődik veled, de ez lehetne AKÁRKI. Belehalnál, ha szakítanátok... na ne szórakozz... -.-
2013. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig a csók a legjobb fokmérője a szenvedélynek, szerelemnek a szex mellett. Szóval, ha csókolózás közben nem bizserget, nem érzel valami csodásat, akkor ez nem szerelem. Ha fáj, az nem szerelem (Chuck Spezzano könyve, olvasd el)
2013. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

a csóknál nem is kell


nyálcsere

2013. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!