Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok. De ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. De ez egy bonyolult sztori. Valami tanács esetleg?

Figyelt kérdés
Szóval a történt ott kezdődött, hogy kb 2-3 éve Londonban jártam (ami ugyebár elég kevert nemzetiségű városka) és feltűnt, hogy kizárólag a barnább bőrű, és fekete hajú illetve szemű férfiakhoz vonzódom. Valamiért mégsem tulajdonítattam túl nagy jelentőséget a dolognak, és az országba visszatérve, jó ideig éreztem hogy nem találom a helyem, nem tetszik egy srác sem, semmi. Idén nyáron kint jártam a családommal Isztambulban.Először kultúr-sokkban szenvedtem:D Nagyon fura volt az a sok, helyes cappuchino bőrű egyén :) Egyik este elmentünk egy nagyon kis stílusos étterembe, a tengerpart közvetlen közelében, és a mellettünk lévő asztalhoz odalépett egy pincér, és bevallom őszintén, közel tíz év óta, akkor dobbant először a szívem, szinte rögtön beléestem..és nem tudtam a mosolyom sem elfolytani, mivel néha-néha odapillantott, aztán flörtöltünk. Egyszer biccentett a fejével, hogy az asztalunktól álljak fel, és menjek be az étterembe. Amint beléptem, ő betessékelt egy félreeső kis helyre és valamit nagyon magyarázott törökül,persze egy szót sem értettem:D (Azóta már elkezdtem tanulni és egész jól gagyogok) Szóval odaadta a számát, én pedig totál oda meg vissza voltam, elképesztően helyes férfi, komolyan, sosem éreztem kötődést egy idegennel szemben, ennyire korán. Nagyon édes volt, megfogta a kezem..és el sem engedtem volna legszivesebben. Amikor távozni készültünk az étteremből, még ki is kísért, és integetett..:) Azonnal hiányozni kezdett. Éreztem, hogy beleszerettem.Amikor hazaértam magyarországra, természetesen fb-n meg is kerestem. Nagyon örültem,mert "megbizonyosodtam róla" hogy egyedülálló. (hát hogyne..) Valamiért mégis rossz előérzetem volt, és nyomozgattam utána, majd nagynehezen kiderítettem,hogy a szám, amit megadott, a pincérkollégájáé volt, aki szintén nagyon mosolygott, de vele nem foglalkoztam. A srác ismerősei közül felvettem pár embert, akik szentül állították, hogy a szeretett alanyom, bizony házas.Sőt, másfél éves kislánya van. Mondanom sem kell, mennyire kiborultam. Szóval így teltek a következő napok. Kellett kb három hét, mire nagyjából "feldolgoztam" (bár ez túlzás). Már fél éve, hogy legutóbb láttam Őt, de minden reggel Ő az első gondolatom, és elalvás előtt is, sőt napközben is mindenről folyton eszembejut. Bár reménytelennek tűnik az egész, és ő végig tagadta, hogy házas, sajnos annyira naív vagyok, hogy még mindig szeretem. És szenvedek az érzéstől, miközben tudom, hogy ő nem is gondol rám talán. Nem tudom, mit tegyek. Kitartsak? Lehet bármi folytatása ennek a jövőben? Nem akarom eldobni ezt az érzést, más ember kapcsán nem éreztem így és az a legszörnyűbb, hogy megmagyarázhatatlanul kötődöm Hozzá. Kérlek, segítsetek, szükségem van, valami tanácsra..

2013. dec. 28. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást. Ennek nincs jövöje és ez nem is szerelem, hanem csak nagyon erős vonzalom.
2013. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ebből biztosan nem lesz semmi, jobb ha továbblépsz
2013. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát..igen valahol én is érzem, hogy tovább kell lépnem. Köszönöm mindenkinek.
2013. dec. 28. 14:09
 4/13 anonim válasza:
Sajnalom, ennyire naiv nem lehetsz. Nem, nem, nem ... Es Nem.!
2013. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves masodik, te nagyon egyszeru vagy, Isztambulban torokok elnek, akiket learabozni olyan mintha teged leciganyoznanak, olyan meg, hogy iszlamok nincsen, esetleg muszlimok..... A fiatal turista lanyokra meg mindenhol igy tekintenek az egesz vilagon, hogy ugy is elmegy par nap mulva, addig legyen jo, csak amikor egy arab/torok csinalja akkor ra lehet huzni, hogy azert van mert muszlim......

Sajnalom ami tortent de szerintem ennek nincs sok eselye.

2013. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #6-os : gyanítom, hogy félreírtad még a válaszadó számát is , ezért a 2. válaszoló helyett rám gondoltál, aki a 3. vagyok.

Az arabokra és muszlimokra egyaránt jellemző , amit írtam , lehetsz szőrszálhasogató a megnevezésükre nézve, csakhogy nem ez a lényeg itt, hanem az, hogy igen is van egy ilyen jellegzetesség ezeknél a népcsoportoknál , amely miatt sokkal sűrűbben fordulnak elő a turistákkal való visszaélés, mint máshol a világon.

Ha rendelkeznél némi aktuális kultúraismerettel , akkor tudnád ezt.


Végszóként tanulj meg ékezeteket használni, valamint némi helyesírási csiszolás sem ártana.

2013. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen rad gondoltam, de gondolom ez kiderult, most csak jobban leegeted magad, hogy mekkora fogalom zavarban elsz, az arabok es a torok ok ket kulonbozo nepcsoport, a muszlim meg egy vallasi csoport, nem szorszalhasogato vagyok, csak nem tudom elviselni a hozzad hasonlo embereket, akik fogalmatlanok, es megis osztjak az eszt. A turistak talan azon a nehany skandinav orszagon kivul mindenhol kifosztjak, csak mennyi olyan sztori van, hogy a magyar lanyt felszedi aztan odakint meg futtatni kezdi.... Kulturarol meg ezen valaszaid utan legyszi ne te oktass ki, arrol nem is beszelve, hogy Isztambulban elek (ezert nem hasznalok ekezetet, amit allandoan szobahozni amugy is nagyon unalmas mar, a helyesirast meg kifejthetned mire erted.....) torokul folyekonyan, arabul meg olyan kozepszinten beszelek, tehat hidd el, tobbet tudok roluk mint te valaha is fogsz.
2013. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Marmint akarom mondani mennyi sztori van amikor kiviszi futtatni az itt felszedett magyar lanyokat az olasz pasi, az talan kicsott durvabb mint ez a sztori, megsem ugralunk miatta, hogy ne alljon senki se szoba olasz fiuval. Valoszinulg ennek az orszagnak meg a kozeleben sem jartal ha ilyeneket gondolsz rola.
2013. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:)) Nem vitatkozom veled. Látszik fogalmad sincs semmiről.
2013. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és az hogy Isztambulban élsz csak bizonyítja azt a tényt, hogy elfogult vagy és nem látsz túl a saját orrodon, én veled ellentétben az egész világot átjártam, ezért nem állok le vitázni egy olyannal, aki semmit se tud a saját kultúráján kívül.
2013. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!