Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párkapcsolatommal, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt. Nagyon nehezen "rázódtunk bele", az első 5 hónapot szinte végig sírtam, mert nem akart velem találkozni, folyamatosan hárított, nem fogta meg a kezem stb... aztán majdnem megcsalt. MAJDNEM! Nagyon nehezen, de megemésztettem valahogy... Ezután együtt éltünk egy hónapig, azóta folyamatosan javult a kapcsolatunk. Folyamatosan találkozgattunk, láttam rajta, hogy akar és változik. Kiderült, hogy pár hónapja találkozni akart egy csajjal KETTESBEN, de a csaj nem egyezett bele. Folyamatosan az járt az eszembe, hogy meg fog változni.. Fél év után megelégeltem, hogy soha nem akar velem együtt menni a barátaival, csak és kizárólag nélkülem. Azt mondta, hogy fél bemutatni nekik. Csak kétszer tudtam velük találkozni, kétszer mert kivinni. De a legjobb barátait már hamarabb is bemutatta, de csak azért, mert bennünk totálisan megbízik és azokat is csak azért ismertem meg, mert vagy ők jöttek hozzájuk vagy én sírtam ki egy-egy találkát. Most már kivisz hozzájuk néha napján, de most sem töri magát. Egyszer aljas módon beszabadultam a facebookjába és láttam egy régi beszélgetést egy olyan lánnyal, akivel élőben nem is találkozott.... Olyanokat írt neki, hogy én majdnem lefolytam a székről. A csaj nem nagyon foglalkozott vele, hitegette, húzta az agyát, a barátom majd bele őrült és csodaszépeket írt neki. Nekem soha nem ír olyanokat... Hazudozik nekem folyamatosan, kitörölgette az "olyan üzeneteket", hogy ne is idegesítsem magam a múlton, hogy ő milyen romantikus volt régen és most milyen... Játékfüggő, bár nagyban sikerült ebből lefaragni. A cigizésbe beletörődtem, megpróbáltam kompromisszumot kötni vele, hogy kevesebbet cigizzen, de feladtam... lassan a kapcsolatunkat is. Ugyanis nem rég azt mondta nekem, hogy ő nem szeretne velem olyan sokat találkozgatni, mert előbb vagy utóbb megunjuk egymást. És legyek szíves azonnal megbízni benne, mert ő bizony befog rúgni... józanul is voltak csaj ügyei, ezt elmagyaráztam neki, mondta, hogy nem fog berúgni, miután lenyugodott. Nagyon szeretem és bár sokat gyengültem, sokkal sírósabb lettem és még mindig hazudozik nekem, nem tudom elengedni, de nem tudok vele egyszerűen mit csinálni. Szülőkkel tökéletes a kapcsolat mindkét oldalról szerencsére. A bizalmam a lányok miatt nem fog egyhamar visszajönni... viszont már sokat foglalkozik velem és látszik, hogy nem akar elveszíteni, mindent belead, ami tőle telik. De nem tud megbecsülni, pedig imádom és mindent megteszek. Nem szeretném elhagyni, bár mondtam neki, hogy még egy gubanc és nem fog érdekelni semmi, mert én nem bírom ezeket. Tudom, hogy talán a legjobb megoldás az lenne, ha kevesebbet foglalkoznék vele. Mondtam neki, hogy beszéljünk kevesebbet, de nem hajlandó. De találkozni pedig kevesebbet akar. Nem értem... Mehetne a barátaival szórakozni, sőt, amikor régi barátaival találkozott, mondtam neki, hogy mivel mi gyakran találkozunk, velük alig, menjen el, tolunk a miénken egy hetet. Kicsit össze vagyok zavarodva, mert egyszer tényleg semmi pénzért nem tudnék elszakadni tőle, máskor pedig érzem, nekem ez így nem jó... Hogyan tudnám leszoktatni a titkolózásról, hazudozásról? Én 23 vagyok, a barátom 24 és egy suliba járunk.

2013. dec. 29. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudnál rövidebb változatot adni? Ezt kevesen fogják elolvasni.
2013. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez a rövidebbik változat, sok dolgot tudnék még hozzáfűzni... :S :)
2013. dec. 29. 14:37
 3/14 Költőnő? ***** válasza:

nem kutya, h leszoktasd dolgokról.

nem szeret, mert ha szeretne, tisztelne, ha tisztelne, nem tenné ezt.

én úgy otthagynám, mint eb a szaharát.

tudja, h szereted és tudja, h bármit megtehet.

Te meg csacskamacska vagy, ha továbbra is hagyod

2013. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De a lényeg annyi, hogy nem tud engem megbecsülni és még nekem kell udvarolnom neki... és nem tudom hogyan érhetném el, hogy ő legyen a "férfi" a párkapcsolatban és megbecsüljön...
2013. dec. 29. 14:39
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
sehogy, ha egyszer semmi büszkeség nincs benned :(
2013. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a srác nem igazán szeret téged, más nők után nem kalandozik az ember ha szeret valakit, szakíts vele mert az idő telik és lemaradsz esetleg egy rendes srácról miatta.
2013. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez a srác sírt miattam... ezért nem értem..
2013. dec. 29. 14:49
 8/14 Költőnő? ***** válasza:

hja kérem, drámázni könnyebb mindig, mint a hétköznapokban bizonyítani...

és ha sírt? Mondjuk mire mégy vele, ha minden pénteken sír h így szeret, úgy szeret, ha a hét többi napján Te ebből semmit nem teszel és le se kakil?

nem a nagy gesztusok tartanak fenn egy kapcsolatot, hanem a hétköznapok

2013. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt akartam kérdezni, hogy van-e jó tulajdonsága is azonkívül, hogy a még párod. Sírt, hogy neki jó legyen, de már élősködni akar rajtad.
2013. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Vicces, jó a humora, szinte mindenkivel szót ért... bár kicsit félősebb, de ha feloldódik az idegen környezetben, jó hangulatot tud varázsolni :)Most már magától tesz meg olyan dolgokat értem, amiket azelőtt nem, eszébe sem jutottak, csak ha szóltam neki. Sokkal kevesebbet játszik és sokkal többet foglalkozik velem. De a régi dolgokat nem tudom magamból kiirtani sajnos.. :(
2013. dec. 29. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!