Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb? Egyedul vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Egyedul vagy egy olyan emberrel akit nem kivanunk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mit csinálni ékezet nélküli barom.
2013. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyedül a legjobb szerintem.


16F

2013. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amiben én vagyok. Egyedül, tele önutálattal.
2013. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egyedül. Persze az se mindegy hogy miért nem akarsz vele lenni. Nem mindegy hogy ez egy hullámvölgy egy hosszú ideje tartó kapcsolatban vagy csak egy futú kaland és soha nem is szerettétek egymást annyira.
2013. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen Singularity, ez remekül hangzik. :D

Én személy szerint inkább az egyedüllétet választanám(és választom is) ilyen esetben.

2013. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel sose volt senkim, így nincs összehasonlítási alapom. Az egyedüllétet ismerem csak, erről tudok nyilatkozni, néha jó, néha nem.
2013. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább az egyedül lét. Nincs annál szánalmasabb, mint amikor valaki csak azért van valakivel, hogy legyen valakije, közben pedig ha a másik nem látja lesi a jobbnál jobb testű nőket. Kollégám is ilyen volt, dagadt volt mint a disznó, a nőjével együtt, de ha az nem látta leste a csajokat.
2013. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyedul!

Es nehany embernek kulfoldi billentyuzete van es/vagy kulfoldrol ir kedves 1-es.

2013. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor írjon külföldi oldalra és mobilon is van ékezet.
2013. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyedül.
2013. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!