Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátomnál az exe még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnál az exe még mindig le van tiltva olyan okból, hogy még a nevét is szeretné elfelejteni, akkor kéne aggódnom?

Figyelt kérdés

ugye akit letiltunk annak nem vagyunk kíváncsiak a fejére..vele is így van. már több mint 2 és fél éve vége nálunk, mi pedig másfél éve vagyunk együtt nagy szerelemben


De eddig a lánynak volt letilva az én barátom évekig...bár volt már rá példa, hogy így is felkereste.. de nemrég feloldotta.. és most a barátom tiltotta le.

lehet, hogy gyerekes, de én aggódok...


tehát akit letiltunk annak nem vagyunk kíváncsiak a fejére vagyis utáljuk...de akit utálunk azt valahol szeretjük is nem??!


nem értem én ezt még ha a barátom tagadja is, hogy emiatt lenne..( nem akarja a látni a nevét sem) én abszolút nem vagyok megnyugodva...úgy érzem mintha csak egy örök második lennék..



valaki vélemény tapasztalat? :/ én el vagyok keseredve :(


2013. dec. 29. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"..de akit utálunk azt valahol szeretjük is nem??! "

nem hiszem... ilyenek a nők minden kis apróságból drámáznak

2013. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a lehető leghülyébben fogod ezt fel. A csaj feloldotta a tiltást, mire a barátod visszatiltotta --> magyarul nem akarja, hogy a csaj zaklassa, keresse.

Az meg, hogy akit utálunk, azt valahol szeretjük is.. hát, elég idióta vagy, ha ezt így gondolod. Arra nem gondoltál, hogy a srác egyszerűen csak tényleg nem kíváncsi a lányra? Magyarul semleges? De mégis azért tiltja le, mert folyton felkereste.. Ez engem is rohadtul zavarna.


Amúgy azon gondolkozz el, hogy mások azon hisztiznek, hogy a pasijuk állandóan haverkodik meg jóban van az exével. A tied próbálja maximálisan kiiktatni az életéből, de neked meg ez nem jó...


Mitől érzed magad másodiknak? Tudod mikor kéne így érezned? Ha beszélgetne a csajjal, találkozgatna vele, és addig szarna a fejedre.

2013. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akit utálunk azt szeretjük...? Lehet én vagyok túl egyszerű, de akit utálok azt utálom és kész.
2013. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igazad van :/ köszönöm már kellett h valaki így elmondja...
2013. dec. 29. 14:50
 5/13 Költőnő? ***** válasza:

nekem kicsit zavaros.....

"De eddig a lánynak volt letilva az én barátom évekig...bár volt már rá példa, hogy így is felkereste.. de nemrég feloldotta.. és most a barátom tiltotta le. "

főleg ez

2013. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Feleslegesen generálsz magadnak problémát a semmiből.

Letiltotta az ex, majd feloldotta, ezután a párod tiltotta le az exet.

Nem értem a gondod.

2013. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ezt az akit utálunk.. dolgot inkább szerelemre értettem. és lehet hogy gyerekes és szánalmas vagyok amiért itt ezt a kérdést feltettem, de tudtam, hogy itt biztos kapok őszinte, egyenes választ
2013. dec. 29. 14:52
 8/13 A kérdező kommentje:
és a válaszok alapján, úgy látszik feleslegesen aggódok, úgyhogy ennek örülök. sajnos vannak az embernek tévhitei és rögeszméi
2013. dec. 29. 14:54
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Az biztos, hogy nem állnék szóba az exemmel, miután az letiltott. Ennél szánalmasabb dolgot nem is lehet csinálni, nem igaz hogy nem tud méltósággal túllépni a kapcsolaton.
2013. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azzal , hogy letiltotta csak az élete egy szakaszát zárta le. Nem akar emlékezni rá és azt se , hogy ez felelevenődjön. Örülnöd kéne ennek , mert így 100%-ig veled tud foglalkozni
2013. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!