Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudta még elfelejteni?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek a facebook oldalán a rengeteg képe között, a régieknél fel van még töltve a legelső barátjáról egy kép, amin átölelik egymást. (2éve töltötte fent és azóta fent hagyta) Egyébként én nem tudtam, hogy az a volt barátja. Más mondta. Utána volt neki 1-2 kapcsolata, de azok nem voltak komolyak. Azokról nincsenek közös képek.


Ez miért van? Nem tudta még elfelejteni? Ha már több mint 3hónapja járunk, nem kellene levennie? Rólunk már vannak közös képek. Ez normális, hogy zavar engem? Téged zavarna?


2013. dec. 18. 11:39
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Nyilván zavarna engem is csak vigyázz hogy kéred vagy hogy hozod szóba. Az első igazi szerelem mindenkiben nyomot hagy.
2013. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy kikezdenék-e egy facebookos nővel, de az biztos hogyha mondjuk a képe egy fényképezőn vagy telefonon lenne, zavarna.


Az hogy facebookon van, erre nem tudok mitmondani hiszen nem tudom azt a szutykot komolyan venni. Ha érdekelne és adnák a véleményének akkor ott is zavarna.

2013. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 egytüneményvagyok ***** válasza:
Engem nem zavarna. Téged miért zavar?
2013. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor én is töltsek fel régi képet régi szerelmemről, amin szintén ölelkezünk?
2013. dec. 18. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
ő nem most töltötte fel, hanem fenthagyta, ha te most töltenél fel, az egész más lenne.
2013. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút érthető, hogy zavar. Nyugodtan megkérheted normális hangnemben, hogy szedje le. Anno ugyanebben a helyzetben voltam, és szépen megkértem a barátomat, hogy távolítsa el a képet, mert hülyén jön ki, hogy velem van kapcsolatban, de még mindig ott virítanak egy képen az exével. Nem volt probléma ebből, meg is tette. Kiderült, hogy puszta figyelmetlenség állt a háttérben, egészen egyszerűen elfeledkezett arról a képről.


Az egészen más, ha valaki a gépe mélyén tárolja ezeket, teljesen rendben van, hiszen emlékek. De egy nyilvános fórumon ezt mások is láthatják, és szerintem hülye szituációk adódhatnak belőle...

2013. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút érthető, hogy zavar. Nyugodtan megkérheted normális hangnemben, hogy szedje le. Anno ugyanebben a helyzetben voltam, és szépen megkértem a barátomat, hogy távolítsa el a képet, mert hülyén jön ki, hogy velem van kapcsolatban, de még mindig ott virítanak egy képen az exével. Nem volt probléma ebből, meg is tette. Kiderült, hogy puszta figyelmetlenség állt a háttérben, egészen egyszerűen elfeledkezett arról a képről.


Az merőben más, ha valaki a gépe mélyén tárolja ezeket, teljesen rendben van, hiszen emlékek. De egy nyilvános fórumon ezt mások is láthatják, és szerintem hülye szituációk adódhatnak belőle...

2013. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1-es, nem csak a kérdezőnek kell tekintettel lennie a párjára, ennek vica-versa kéne működnie... Senki sem szeret mások árnyékában élni, legen az első vagy sokadik szerelem. De mondom, lehetséges, hogy egyszerű figyelmetlenség áll csupán a háttérben. Kedves kérdező! Én a helyedben mindenképpen rákérdeznék.
2013. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!