Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudtok tanácsolni? Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok tanácsolni? Mindig elrontok valamit szerintem. Totál tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valami lánnyal szeretnék valamit, egyszerűen mindig elkezdek félni, többször átgondolom amit írni akarok neki, nem merem elhívni sehova semmi.. leblokkolok teljesen.

Ha nagynehezen ráveszem magam h találkozzunk (Illetve csak h rákérdezzek, de sokszor ezt sem merek mert félek a választol), akkor rendszerint vmi közbe jön és nem jön össze... így teljesen elvesztem az önbizalmam és egyszerűennem ezért nem merek lépni se semmi...

Mindig átesek a barátzónába, nagyon sok ismerősöm van, magával az ismerkedéssel nincsen bajom, egy buliban is pikk-pakk mindenkivel jóban tudok lenni, de amikor egy lánnyal szeretnék valamit ez így elmúlik és nem tudok mit csinálni...

Mit tanácsoltok? Mit cisnáljak?

Pl most is van egy lány, ez a találkozós dolog is ma történt h elmaradt egyéb okok miatt, beszélgetünk, multhéten párszor találkoztuk (egy helyen dolgoztunk és munkaután megvártam) akkor beszélgettünk... de nem tudom mit csináljak egyszerűen...


Vagy a lányok észreveszik ha egy fiú akar valamit tőlük?

Beszéltünk elötte is, de sosem olyan hű de sokat, és így 1,5 hete eléggé sokat majd minden nap.. ez így talán érzékelhető a számára is h folyton keresem..



2013. dec. 29. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
20/F
2013. dec. 29. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
a lány tuti észrevette, valószínűleg arra vár, hogy kezdeményezz egy rendes randit például. Ha többször találkoztatok már,akkor a beszélgetéssel nem lehet gond. Hívd el iszogatni valami jobb bárba (akár ugyanígy, munka után), te is feloldódsz és nem lesz gond az önbizalmaddal.
2013. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy lány mindig megérzi, ha görcsölsz, és félsz. ettől erőltetett az egész. próbálj meg lazítani.


az én mostani barátom is nagyon-nagyon izgult végig, az első randink alatt (mozi) aztán végig olyan rideg volt hozzám (elhúzódott) de a végére úgy feloldódott és kért egy csókot is, mert egyszerűen nem merte :)

2013. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!