Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam-e neki vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam-e neki vagy még vàrjak vele?

Figyelt kérdés
összejöttem egy férfivel aki egy imàdnivalo pasi,jo anyagi hàttérrel de engem nem érdekel a pénze,azért vagyok vele mert jol érzem vele magam,kezdek beleszeretni...van viszont egy dolog amiröl még nem mertem neki beszélni mert félek hogy esetleg emiatt elveszitem...egyedül nevelem a 4 éves kislànyom és mivel nem akarom hogy bàrmiben is hiànyt szenvedjen plussz jövedelemért csalàdoknàl takaritok...attol tartok ha elmondom neki elhagy,nem akar majd egy kis takaritonövel lenni...mit tegyek? Ertelmes vàlaszokat köszi...egy elkeseredett 28 éves nö....
2013. dec. 29. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
minel elobb mondd el neki... ha eddig nem tetted, akkor esetleg gond is lehet belole, mert titkolodzol. ez mar tole fugg, hogyan reagalja le.
2013. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha szetet nem fogja erdekelni hogy hol dogozol mert csak te fogod erdekelni
2013. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen ha szeret,de mivel még nagyon a kapcsolat elején vagyunk attol tartok könnyen kiléphet,viszont ha meg halogatom amig belémszeret és biztos lesz a kapcsolatunk az meg nem helyes ...Amugy meg konkrétan nem kérdezett rà soha hogy miböl élek stb tehàt nem hazudtam neki csak még nem mondtam el neki mindent magamrol....
2013. dec. 29. 17:40
 4/20 Költőnő? ***** válasza:
sztem meg értékelendő legyen számára inkább, h nem k*rválkodsz a megélhetésedért és nem büdös neked a kevésbé műkörmös munka sem
2013. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem, ha tenyleg akar toled valamit akkor nem fog a gyerek miatt meghatralni. viszont mindenkeppen tisztessegesebb az, ha tudja hanyadan alltok.
2013. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A gyerekemröl tud ,arrol nem tud hogy takaritok...amugy neki is van egy 22 éves lànya ugyhogy a gyerek nem akadàly hisz ö is szülö....
2013. dec. 29. 17:54
 7/20 Költőnő? ***** válasza:
na, akkor főleg meg tudja érteni, h egy gyermekért mit és miért tesz az ember
2013. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bocs kerdezo hogy beszolok, de buta vagy. ennyi idosen mar nem ennek kellene a legnagyobb problemanak lenni, hogy "jajj mit szol hozza". ha a gyerek vagy az anyagiak a problema, akkor nem is passzoltok ossze, jobb lenne keresned egy penzes oreg fazont vagy barmit.
2013. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 tevetke ***** válasza:

Ha normális a pasi, akkor szerintem még pozitív dolog is lenne a szemében, hogy ilyen plusz munkát is bevállalsz, azért, hogy a kislányodnak mindent megadhass. Aki ilyenért lenézi a másikat, az egy gyökér ember, erre nem tudok mást mondani.

25N

2013. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

persze érett intelligens a pasi, megfogja érteni, nincs mit titkolnod vagy szégyellned, jobban szégyellnéd ha nem lenne munkád nem igaz?

büszke lehetsz magadra hogy mindent bevállalsz a kislányodért, szerintem elmondhatod nyugodtan, és ha jobban összegabalyodsz a pasival lehet nem is lesz erre szükség hogy takaríts !!! :)

2013. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!