Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Elmondjam hogy megcsalták valószínűleg?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiért már régóta odavagyok, de kezdeményezni nem nagyon kezdemenyeztem eddig pedig volt esélyem nála illetve volt egy időszak mikor hezitáltam de ezalatt ő osszejott mással. Ezután sokáig nem nagyon talalkoztunk de mostanában újra igen és már biztos vagyok benne hogy őt akarom de ugyanazzal a csávóval együtt van még mindig. De biztos forrásból tudom hogy ő megcsalta a lányt. . Nem akarok mocskosan játszani, de kíváncsi vagyok mit tennétek/tanacsoltok nekem! 17/F
2013. nov. 15. 17:34
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nehét kérdés. Én a helyedben talán (hangsúlyozom talán, mert nem biztos!!!) a következőt tenném: Először is, ha a barátom a lány, tehát olyan kapcsolatban vagyok vele, én mindenképpen elmondanám. Mert én is elvárnám a lánybarátomtól, hogy nekem elmondja azt, hogy megcsaltak, függetlenül attól, hogy tetszem-e neki vagy sem. Persze, ilyenkor az ember jó ha óvatos, mert könnyen félreérthető, hogy csak az a szándék vezérli, hogy kiüsse a másikat a nyeregből, és elfoglalja a helyét a csaj szívében. Viszont, ha nem lennék olyan kapcsolatban a csajjal, én inkább hagynám, nem szólnék bele. Mert akkor jogosan mondhatnák, hogy mi közöm ehhez az egészhez, még a legjobb haverja sem vagyok. Egyékbént mindenképpen óvatosságra intelek téged ebben a dologban, nehogy a végén te járj rosszul, hogy a forrásod tévesnek bizonyul, vagy esetleg a csaj pasija téged von felellősségre, és bajod essen amiért tönkrement a kapcsolatuk, mert elmondtad, és erre rájött.

2013. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Természetesen ez csak amolyan filozofia jellegű elmélkedés volt, egyáltalán nem biztos, hogy amiket írtam, azok helyesek, így nem is bátorítalak semmire, mert lehet tévedtem. Azonban kívánom hogy bölcsen járj el ebben a dologban, lehetőleg önzetlenül és óvatosan.


24/F

2013. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként jó kapcsolatban vagyunk alapból mostanában szinte mindennap beszélünk és tesz olyan dolgokat amik túlmutatnak egy barátságon (annak ellenére, hogy ugye ott a barátja). De igen, pont amit írtál a második felében van a hiba.. Mert, hogy a pasija mit szól hozzá az hidegen hagy, messziről ismerem, nem olyan tökös de ha bosszúzni akar jöhet. Baj akkor lehet, ha téves a forrás illetve ha ő ezt félreértené, esetleg nem hinné el annak ellenére is ha igaz. Nehéz dolog, talán várok.. sokat veszekednek már párszor majdnem szakítottak is.. ha lesz még egy ilyen hullámvölgyük, talán akkor elmondom neki.
2013. nov. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!