Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszály szakitsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszály szakitsak a barátommal. Egy pár okkok miat. De nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Lapozz fel egy nyelvtankönyvet.
2013. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
először is tanulj meg helyesen írni!!!( muszáj!!! *)
2013. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Legyél határozott ne hitegesd és ne mond hogy még szereted.
2013. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. tanuld a helyesírást

2. mik azok az okok?

2013. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs ,hogy nem irok helyesen de nem vagyok Magyar .Ès ez miatt.Ha nem tudsz a kérdésre vàlaszolni akkor ne is irj semmit
2013. dec. 29. 17:52
 6/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem tudom mik azok az okok, de ha valami zavar, beszéld meg vele.
2013. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha szeretem nem mondhatom higy nem szeretlek.Keveset foglalkozzik velem.Es èn most el kell költözek egy kicsit messzébb.
2013. dec. 29. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha muszály, akkor muszály.

(Erre mit lehet válaszolni.)

2013. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ártana, ha azért tudnánk, hogy mik azok az okok.

Mert vannak dolgok, amiket meg lehet beszélni, lehet rajtuk változtatni, meg lehet oldani.

Más okok pedig valóban megoldhatatlanok, aminél pedig hiába szereted, hiába fáj, de értelme nincs a kapcsolatnak.

Ha pl. túl sokat ül a számítógép előtt és keveset foglalkozik veled, azt meg lehet beszélni és lehet hogy változik.

De ha folyton megcsal például, akkor pedig bizony szakítani kell.

Tehát nem mindegy, hogy milyen okok vannak a háttérben.

De egyébként igaz a mondás, hogy él még hal a vízben. A szerelem egy idő után elmúlik, egy csalódást is rendbe tesz az idő, lehetnek még más fiúk-pasik is az életedben, nem is, akibe majd szerelmes leszel.

2013. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na akkor aranyaim.

"Muszály hogy szakítsak a barátommal? Egy pár ok miatt. De nagyon szeretem. Mit tegyek?"

Akkor. Szereted. Innentől kezdve ha üt, akkor jön a szakítás. Ha megcsalt megint. Egyébként csak magad tudod eldönteni. Boldogtalan kapcsolatban ne legyél.

2013. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!