Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez? Főleg nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez? Főleg nők véleményét várom. Írjátok le nemetek és korotokat is

Figyelt kérdés
F/19 Még nem voltam nővel és még nem is csókolóztam. És már úgy viszonyulok az egészhez hogy nem merem elmondani a másiknak hogy nem csókolóztam stb. Cikinek tartom! És így már nem is akarok barátnőt sem magamnak mert nekem már jó egyedül is.
2009. nov. 27. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha jó egyedül is, akkor nem mindegy? Szerintem azért akarsz te. :)
2009. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne így fogd fel, mert ez így egy ördögi kör. Én 18 évesen csókolóztam először és a fiú nem tudta, hogy nekem ő volt az első, és elmondása szerint nagyon jó volt neki (utána még egész éjjel csókolóztunk). Viselkedj természetesen a lányokkal és próbálj meg nem görcsölni, legyél vagy legalább tűnj magabiztosnak és előbb utóbb meg fog történni. Ezek tök jó dolgok az életben, ne foszd meg magad tőlük.
2009. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem jó egyedül ezt te is tudod! hisz akkor nem irtad volna ezt a kérdést...

abban h nem smártál még nincs semmi ami ciki lenne, nem vagy köteles a párodnak bevellani h még nem csókolt(ál) meg senki(t) se

egyem azt a csöpp kis szerethiányos szived...:/

hidd el majd összefog jönni, épp akkor amikor nem számitasz rá!

2009. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 27. 21:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak, még normális lányok, akiknek ez nem számít. Nem kell ezzel kezdeni, de ha szóba jön, akkor nyugodtan elmondhatod. Nem hinném, hogy bárki is másképp ítélne meg miatta!
2009. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De hol vannak?

Mai lányok már a romantikát sem nagyon szeretik!

2009. nov. 27. 22:10
 7/14 anonim ***** válasza:
én nem mondanám el, inkább azt kamuznám, hogy voltam már pár lánnyal. így nem gondolná azt, hogy "hú ez a srác totál kezdő, nem akarom, hogy itt velem ügyetlenkedjen", nem parázna fölöslegesen, mert én tudom, hogy nem lennék béna és amikor már megtörtént akkor talán elmondanám, hogy igazából ő voltál az első csak nem akartam, hogy elbizonytalanodjon és szerettem volna ha biztonságban érzi magát.
2009. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Romantikus alkatnak mondanám magam és én se smároltam még senkivel se.. 17 /L :)

De nem bánom,majd jön az az ember aki megér annyit,hogy övé legyen a legelső,eddig olyan még nem jött szembe velem :)

2009. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

00:30 akkor találkozhatnánk!

Már rájöttem, hogy nem szabad félni mert csak egyszer élünk!

2009. nov. 28. 08:23
 10/14 anonim ***** válasza:
19 évesen semmiről sem késtél le, nyugi!És nem kell elmondanod a lánynak sem, hogy még nem csókolóztál.Ha szerelmes leszel, úgyis fog menni minden magától!Tényleg vannak még rendes, egyszerű lányok, akiknek ez egyáltalán nem ciki.Ne pánikolj, ha találsz egy ilyen lányt, ő biztosan nem gondolja azt, hogy milyen ügyetlen vagy:)Egyszerűen csak légy magabiztosabb, és ne fogadd el a magányt!!28/N
2009. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!