Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez? Főleg nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez? Főleg nők véleményét várom. Írjátok le nemetek és korotokat is

Figyelt kérdés
F/19 Még nem voltam nővel és még nem is csókolóztam. És már úgy viszonyulok az egészhez hogy nem merem elmondani a másiknak hogy nem csókolóztam stb. Cikinek tartom! És így már nem is akarok barátnőt sem magamnak mert nekem már jó egyedül is.
2009. nov. 27. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lányok nem szeretik a romantikát? Te meg vagy veszve!!! Én élek halok azért h valaki romantikus legyen velem ,de csak bunkó érzéketlen pasik vesznek körül akiknek csak egy alkalomra lennék jó. Ne a plázapi.csákból indulj ki...16/L
2009. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
00:30 vagyok,és nem hiszem hogs az eseted lennék :)
2009. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*hogy
2009. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11:51

az sose biztos!!

nah vmeikőtök gyorsan adja meg a másiknak az msn címét!!! :D

2009. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!