Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megy el a nők esze <25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy el a nők esze <25 éves korukra?

Figyelt kérdés

TISZTELET A KIVÉTELNEK!


Számtalan semmitérő lány ismerősöm "félrejár", ha gyerekes, ha nem.


Egyik cimborám pár éve összejött egy lánnyal, akivel -elmondása szerint, nagyon jól elvoltak. Majd gondolt egyet a nő, és gyerekestől elköltözött miután a párja kiment dekádba dolgozni.


Nem a fenti példát szeretném kibeszélni, csupán választ szeretnék a kérdésemre.

Miért sárlik a .... ? MIÉRT nem tudtok egyszerre egy férfi mellett megmaradni?


2013. dec. 29. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Minden nő bolond. 25 felett max. jobban lebuknak.
2013. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Talán mert a faszi is elhanyagolja, veri, csak a nő nem szól.
2013. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

a számtalan mennyi? 2?

az ide irkáló pöc5öknek kb ennyi lány ismerősük van, mondjuk abból az egyik gumiból van, a másik meg az anyjuk, de azért jó tudni, hogy ilyen bölcseletekre mindig számíthatok a részükről.

2013. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én megtudnék...megtudtam a múltban is....


Viszont,most ledöbbentem,mert közeli családtagtól tudom, hogy mennyire sok házas ember félrejár :(

2013. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tarnolf ***** válasza:
52%

Jó, de van olyan, hogy nem veri, hanem az adott nőnek ilyen a természete.


Egyébként manapság már 18 éves korukra elmegy az eszük, de nem csak a lányoknak, hanem a kis divatmajom fiúknak is. :D


TISZTELET A KIVÉTELNEK! :)

2013. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És miért megy félre a férfiak nagy része házasság után (is)? Ti miért nem becsülitek a feleségeteket, főleg miután szült egy-két gyereket?


Tisztelet a kivételeknek itt is, és tegyék össze a kezüket azok a párok, ahol mindkét fél hűséges...

2013. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak a környékemen fél tucat. Sőt közeli rokonaim +3.


Nem normálisak ezek. Ennyire hiányuk van? Nem vagyok az a típus, de szájon verném az összes ilyen normálatlan semmitérő nőt.

2013. dec. 29. 18:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Sok férfi ugyan ilyen, azokat is szintúgy elítélem. De ezek a nők rosszabbak! A nővéremmel jó a kapcsolatom, sokat szoktunk beszélgetni. Amit elmesélt, 4 év alatt 7 férfival csalta meg csupán az akkori élettársát. Milyen titulus ez?
2013. dec. 29. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj szerintem, hogy az emberek ma már nem beszélgetnek, nem beszélik meg egymással a problémáikat, az érzéseiket, és a másikban látott hibákat, azt ha valami zavarja őket. Nem beszélik meg, vagy a másik fél nem hallgatja meg. Elmennek egymás mellett. Hallgatnak, magukban gyűjtik a mérget. Nem mondják ki az igényeiket, a vágyaikat, inkább máshol keresik.


Vagy benne maradnak egy olyan kapcsolatban, ahol már régen elmúlt a tűz, a szerelem, talán már nem is nyúlnak egymáshoz. Csak együtt vannak, mert az a biztos, mert az az "elvárás", vagy mert gyerek van, és azt gondolják, hogy akkor mindenképp együtt kell maradni, a problémákat viszont nem beszélik meg. És máshol keresik azt ami már a kapcsolatukból eltűnt, vagy azt ami talán sosem volt ott...

2013. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25vagyok, de nem gondolom, hogy elment az eszem. Van már gyerekem is. Nem hinném, hogy elmegy a nők esze, csak ilyenkorra már vannak tervek, célok, nemcsak a nőknek, férfiaknak is. Mindenki úgy van vele, hogy ha nem érzi jól magát adott helyzetben, változtat rajta. Lehet nem volt jó a kapcsolatuk az ismerősödéknek és nem úgy akarta leélni az életét a nő, hogy egy rossz párkapcsolatban örlődik. Nem tudok választ adni a kérdésedre, mindenki más. Azt tudom, hogy nekem a lányom és a párom a legfontosabb és hogy egy család maradjunk.
2013. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!