Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 20 éves fiú mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves fiú mennyire kereshet komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
személyiség függő
2013. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont 20 vagyok, és csak komolyba lennék benne. Nah jó, míg nem találom meg az alkalmas partnert, egy csinos, szőke kék szemű sunát meghúznék ha arról lenne szó, de szeretnék már komoly kapcsolatot. :D
2013. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig fiatalabb lányok társaságot kerestem, soha nem akartam idősebb nőt. Ha te is ilyen vagy és a 17-19 éves lányokra gondolok, akkor csak annyit mondhatok élj a pillanatnak. Ne tervezz előre a messzeségbe semmit, és ne kötődj hozzá túlzottan, mert ha szakítás lesz a vége az nagyon fog fájni. Én ezeket a hibákat követtem el, előre terveztem, és túlságosan kötődtem hozzá.
2013. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok, és kezdem azt érezni, hogy ő lehet az igazi, csak félek hogy ő mást akar mint én :/ :(
2013. dec. 29. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:

20 éves korom vége felé ismertem meg, és jöttünk össze a feleségemmel (ő 24). Ő volt az első. Előtte nem tetszett senki eléggé, és nem akartam ágyból- ágyba ugrálni sem. Nem volt soha ingerem végigdugni a fél várost, csak hogy legyen a szexben tapasztalatom. Én nem ezt kerestem, hanem az igazit:), szerelemből akartam elveszteni a szüzességem. 22 éves voltam amikor összeházasodtunk. :)Ő 25.


Személyiség, érettség kérdése. Egy 20 éves simán kereshet komolyan kapcsolatot, és egy 35 éves simán viselkedhet úgy mint egy 17 éves tini hülye gyerek, pl azt hiszi az a menő, ha minden jöttmentet gerincre vág.....


Nekem mondjuk oltári szerencsém volt. 2 hét alatt rátaláltam... Szegény feleségem 5 évig keresett normális rendes pasit, akit szerethet, mire megismerkedtünk.


24/F

2013. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ejj Laura vagy??
2013. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!