Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a megcsalásról? És mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor meg akarod csalni a párodat. Már egy érintés is lehet megcsalás.


Nekem nincs véleményem, addig menj el, amit még tolerálnál a saját párodtól.

2013. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az érintéstől kezdődik. Ne tapzzon senkit ha lehet.
2013. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zotanbro ***** válasza:
bassz4 meg aki ilyet csinal.
2013. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
férre ne értsd, nem akarom megcsalni, nem azért kérdeztem, dde köszi a választ :)
2013. dec. 29. 19:54
 5/8 Tarnolf ***** válasza:

Szerintem az egyik legmocskosabb dolog a világon. Ha valaki nem szereti a párját, inkább váljon el/szakítson, de ne csalja meg. A válás drága, de akkor is tisztességesebb.


Figyelj, szerintem már az is megcsalás, ha megcsókolsz valakit a párodon kívül. A testi megcsalás egyértelmű.


Gondolatbeli megcsalás nincs szerintem, az viszont, hogy gondolatban más után epekedsz például, mint a párod, az első lépés a megcsalás felé.


17/F

2013. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Attol fugg, mit veszunk alaperteknek: Biblia szerint ha mar ragondolsz vagy ugy nezel ra, az megcsalasnak szamit, de ezt ugye a masik fel nem fogja megtudni..tehat a feleseg?ferj a testi kontaktus fogja megcsalasnak venni..az a velemenyem, hogy tisztessegtelen dolog, de nem itelkezhetek, nem tudom ki, mit miert csinal!
2013. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én értékrendembe abszolút nem fér bele a dolog,és már egy csókot,vagy a másik tapogatását is annak veszem.Hogy más hogy él,vagy mit csinál,az nem érdekel,de az én párom adja meg felém azt a tiszteletet,hogy őszinte velem!Cserébe természetesen ugyanezt kapja.
2013. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem h mi az az a felek megegyezésétől függ.

Van olyan aki a szemedet is kivájná ha másra nézel és van olyan aki a párcserés szexben is benne van.


Embere válogatja, ki miben hisz.

Én nem ítélek el senkit.

2013. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!