Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Remélem nem baj, hogy ezt itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remélem nem baj, hogy ezt itt kérdezem, de elmondanátok erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnénk összeköltözni a barátommal, Kecskemétre mennénk. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek meglennénk úgy, hogy ő bruttó havi 160 ezer forint körül keres, meg még van olyan 300 ezer forintja (tartalékba)? Én még tanulok, de diákmunkát tudnék csinálni, nyáron pedig államvizsgázok, akkor pedig kereshetek állandó munkahelyet.


Nem vagyunk nagy költekezők, én egyébként is annyit eszek egy nap, mint egy veréb, szóval én zsíros kenyéren is megvagyok, de szerintem a párom is.


Ilyen körülmények mellett a saját lábunkra tudnánk állni? Mik a tapasztalataitok?



2013. dec. 29. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A tartalék elfogy, aztán az a 160 bruttó karcsú, várd meg amíg lesz saját kereseted is, s akkor nem mérik rád a tampont, körömlakkot, fodrászt! Tudsz venni tablettát is, nem kell mindig lenyelned!
2013. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tartalékot valóban hamar fel lehet élni,a barátod fizetése meg önmagában kevés manapság.Szerintem is várd meg,míg neked is lesz önálló kereseted,amiből finanszírozni tudod a saját dolgaidat.Az úgy stabilabb helyzetet is teremtene egyébként.
2013. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!