Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Van olyan, hogy osszeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Van olyan, hogy osszevesztek a baratnotokkel, es egyszeruen nem ertitek mit ker toletek, vagy hogy mi a baja? Nem ertitek, vagy csak nem akarjatok?

Figyelt kérdés
Egyre tobbszor veszem eszre barati korben, hogy ahanyszor a no kiakad, es arra keri a parjat, hogy ugyan ne nezze mar semmibe, es nehanapjan engedjen meg maganak egy-egy kedves szot a novel szemben, a ferfi egyszeruen nem erti mi a gond. Ennyire nehez felfogni, hogy a noknek torodesre van szuksege mind szavakban, mind tettekben, vagy egyszeruen mar lustak vagytok, hisz o mar ugyis a "tietek"?
2013. dec. 29. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ti magatok se tudjátok, hogy mit akartok, mi mégis honnan a fenéből tudjuk? Meg lehet, nem kéne minden apró f_szságba belehallucinálni dolgokat.
2013. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát igen.. ezt egyik bnőm nekem is előadta, utána megadtam neki a kellő törődést, figyelmet stb.. aztán mit hallok vissza másoktól, azt hogy ilyen meg olyan papucs vagyok -.- szóval hölgyek gondolkozzanak el mi kell nekik és ha megkapják akkor bnőiknek ne keménykedjenek hogy ilyen meg olyan papucsot csinált a paliából.... mi is ezért vesztünk össze és szakítottunk
2013. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En itt most nem arrol beszelek, hogy nemelyik no elvarja, hogy a parja olvasson a gondolataiban. Konkret keresrol van szo (figyelj ram oda jobban, olelj tobbet, stb), ami aztan par nap utan ugyanugy el lesz felejtve.
2013. dec. 29. 23:13
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: akkor a baratnod hulye, mar megbocsass. Az a baj, az ilyen nok miatt felejtenek el a ferfiak normalisnak lenni...
2013. dec. 29. 23:15
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:
Nem illetek össze ennyi, a férfiak sem egyformák, barátodnak egy önállóbb, vagányabb nő való, neked meg egy pátyolgatósabb, érzékenyebb pasi, ennyi.
2014. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak kicsit igaza van. Szerintem tudják a nők, hogy adott pillanatban mit akarnak, de ez változik/változhat a hangulatuktól függően, és egyszer gyengédséget, törődést igényelnek, máskor meg inkább macsóságot. (legalábbis a páromnál ezt tapasztalom). Hát ember legyen a talpán, aki ezt mindig jól eltalálja, és követni tudja.:)
2014. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!