Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagy szépséghiba (Kép)?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy szépséghiba (Kép)? Fiúk nektek probléma ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit csálé a fogam, de bosszantó mert csak az egyik oldalon. Baloldalt egész szép jobb oldalt meg ergya. Meg nemrég a szemfogamról lepattant a zománc vagy nem tudom és most van rajta egy kis volt :( Szerintetek kezeltetnem kéne vagy ez még nem vészes?


[link]


2013. dec. 29. 23:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
3 perce nézem de eskü nem látok hibát..
2013. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én látom, de nem a hibát... :D

Imádom az Aszimmetriát, ez nagyon szexy... :D

Please marry me :3 :D

2013. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem szép:)
2013. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én csak annyit látok hogy hiányos az egyik fogad de ha nem mondod fel se tűnne, amúgy fogorvos egy óra alatt megcsinálja és még nem is fáj.
2013. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem hiányos, az ilyen... Csak nem annak a fognak kéne ott lennie. :D Aminek helye lenne azt ki kellett húzni hogy ez beférjen. Nagy fogak kis állkapocs éljen a genetika.
2013. dec. 30. 00:30
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha valamelyikunk mar a fogaidat nezi, akkor mar ugyis eldontotte, hogy kellesz neki. Engem egyaltalan nem zavar peldaul :)
2013. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem nagy ügy.


Fogorvos mondja inkább meg, hogy kezeltetni kell-e, vagy sem :)

2013. dec. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
szépek
2013. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!