Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rinyálok nektek egy kicsit: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rinyálok nektek egy kicsit: a kevésbé rámenős típusú fiúkat miért akarják úgy féltékennyé tenni a lányok, hogy mással kezdenek flörtölni?

Figyelt kérdés

Sok tizenéves, sőt huszonéves lányoknál és fiúknál tapasztalom az ismerősi köreimben, az iskolában, jó néhány helyen, hogy a kevésbé bátor és rámenős, kissé félénkebb fiúkat gusztustalan módszerekkel akarják féltékennyé tenni a lányok.


Elsősorban arra gondolok, hogy egy lány mindenféleképpen azt érezteti a fiúval, hogy lány lévén ő bárkit megkaphat, és maximumot vár el a kiszemelt fiútól, aki nem feltétlenül tud 100%-osan megfelelni az elvárásoknak.


A mai lányok többsége, és erről valahol neten egy angol nyelvű, tudományos cikket is olvastam, hogy az internetnek, és a médiának "hála" egyre magasabbra teszik a nők a mércét azaz egyre nehezebb megfelelni a kötelezően előírt elvárásoknak.


A többség, akik a "megfelelő, de mégsem eléggé az" kategóriába sorolódnak, ők hipp-hopp ebben a talonban találják magukat. Ezek a fiúk teszem azt sportolnak, tanulnak, dolgoznak, van céljuk, van jövőjük, de mondjuk valami okból kifolyólag mégsem felelnek meg a magasra tartott mércének. Az egyik például hülye hangon röhög, a másik felveszi a háromnapos zoknit is, a harmadik meg folyton összenutellázza a száját, a negyedik meg nem úgy pislog, nem úgy veszi a levegőt, nem úgy lépked, nem olyan színű a haja a feje búbján, vagy éppen az összes tollának kupakját szétrágja, vagy 75 helyett csak 73,5 a pulzusa, vagy Szeged helyett Szögödöt mond stb. Szóval ezek a röhejesnek tűnő apróságok is nagyon komoly kritériumok a nőknél.


Kicsit elkanyarodtam ugyan, ám a lényeg, hogy a lányok, a nők a megértő és megbízható partnert keresik, akinek sok-sok feltételnek kell megfelelnie. A félénk fiúk falat építenek maguk köré, ebben mindenki egyetért, én is - mivel magam is egy zárkózott, csendes, tartózkodó férfi (na jó, inkább kisfiú) vagyok. Az sem jó, ha hirtelen megnyílunk valakinek, aláírom. Az sem jó, ha nem engedjük magunkhoz közel a nőt, aláírom. Az sem jó, ha fokozatosan, adagonként mutatunk meg magunkból mindent. Három primitív utat vázoltam, és egyik sem optimális a nők számára.


Nem jó, ha túl humoros, nem jó, ha mindent, az életet viccnek fogja fel. Nem jó az sem, ha komoly arcát mutatja a nőnek. Nem jó, ha mindent meg lehet vele beszélni, de nem jó az sem, ha semmit sem lehet megbeszélni. Nem jó az, ha egyszerű, ha bonyolult, ha közvetlen, ha tartózkodó, ha beleélős, ha felszínes, ha érzelgős, ha bunkó-tapló, ha iszik, ha nem iszik, ha van tetkója, ha nincs tetkója. Mi a jó?


Sajnálom, lányok. Nagyképűség, orrfennhordás, önzőség részemről, de egyszerűen nem tudok nektek megfelelni. Nem tudom azt nyújtani, amit elvártok tőlem.


2013. dec. 30. 02:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Erdekel teged* keso van:)
2013. dec. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kérdésemet válaszoljátok meg, legyetek oly kedvesek. Miért kell a nagy többségnek jelzőlámpaként üzemelnie, adni a mindenféle jeleket? Miért nem lehet egyenesen, nyílt lapokkal játszani?
2013. dec. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Költőnő? ***** válasza:
az mégse működik a mai "kulturált" világban h lecsaplak a nem létező bunkósbotommal és hazaviszlek, nemde? :)
2013. dec. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Számomra sokkal korrektebbnek tűnne az, hogy:

Szia! XY vagyok. Nagyon megtetszettél, szívesen megismernélek. [...] És ezt és ezt képzeltem el veled.

2013. dec. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Költőnő? ***** válasza:

sztem szívünk szerint sokan inkább ezt preferálnánk, azonban sajnos a túlzott őszinteség a dolgok elején ugyanúgy lehet hátulütő, mint előny.. :(

azt mondom: játékosság kell, játszma nem :(

2013. dec. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Az jobb, hogy:

Szia! Vuk vagyok. Bár egy kicsit ravasz vagyok ám, a farkam lompos...

2013. dec. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
@14 sztem ha 1 idegen nohoz odalepsz, szobaelegyedsz vele, ezeket nem kell elmondani...
2013. dec. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, én ezért mondtam le a párkapcsolatról.

Nem vagyok tökéletes srác se kívül, se bellül. Ezért feleslegesnek tartom hogy bármelyik nőnek is udvaroljak. Max haverként barátkozom velük.

23f

2013. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg kell húznia a határait, olyan nőt keress aki neked minden szempontból megfelelő,legalábbis az elején annak tűnik. Én sem mentem oda anno plázacicákhoz vagy kurv.khoz,max. ha d.gni akartam,bár az egészségemet nem kockáztattam. Szóval,ha ilyennel találkoznék aki leszarja a fejemet egy idő után,akkor én is leszarom.Túl rövid az élet hogy ilyen szerencsétlenekkel foglalkozzon az ember. Az,hogy a mai nők milyenek,hát sokat vitatkozhatnánk, az biztos hogy az erkölcs a béka segge alatt van, elsősorban a média és a nevelés hatása miatt... Ha normális nő kell,próbálj máshol ismerkedni,nem clubbokban, meg azért azt is nézd hogy a normális és szép lányok kicsiny százaléka már 20 év körül "elkelnek", utána már csak a zavarosban halászhatsz... A k.rvák pedig megmaradnak, az még 40 évesen is az lesz, társkeresőkön lévő nők nagy része ez a kategória.
2013. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Noydra ***** válasza:

60%os, azt gondolod, hogy csak annak lehet párkapcsolata, aki kívül belül tökéletes?

Könyörgöm nézz már körül.


Tökéletes ember amúgy sem létezik...

2013. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!