Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rinyálok nektek egy kicsit: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rinyálok nektek egy kicsit: a kevésbé rámenős típusú fiúkat miért akarják úgy féltékennyé tenni a lányok, hogy mással kezdenek flörtölni?

Figyelt kérdés

Sok tizenéves, sőt huszonéves lányoknál és fiúknál tapasztalom az ismerősi köreimben, az iskolában, jó néhány helyen, hogy a kevésbé bátor és rámenős, kissé félénkebb fiúkat gusztustalan módszerekkel akarják féltékennyé tenni a lányok.


Elsősorban arra gondolok, hogy egy lány mindenféleképpen azt érezteti a fiúval, hogy lány lévén ő bárkit megkaphat, és maximumot vár el a kiszemelt fiútól, aki nem feltétlenül tud 100%-osan megfelelni az elvárásoknak.


A mai lányok többsége, és erről valahol neten egy angol nyelvű, tudományos cikket is olvastam, hogy az internetnek, és a médiának "hála" egyre magasabbra teszik a nők a mércét azaz egyre nehezebb megfelelni a kötelezően előírt elvárásoknak.


A többség, akik a "megfelelő, de mégsem eléggé az" kategóriába sorolódnak, ők hipp-hopp ebben a talonban találják magukat. Ezek a fiúk teszem azt sportolnak, tanulnak, dolgoznak, van céljuk, van jövőjük, de mondjuk valami okból kifolyólag mégsem felelnek meg a magasra tartott mércének. Az egyik például hülye hangon röhög, a másik felveszi a háromnapos zoknit is, a harmadik meg folyton összenutellázza a száját, a negyedik meg nem úgy pislog, nem úgy veszi a levegőt, nem úgy lépked, nem olyan színű a haja a feje búbján, vagy éppen az összes tollának kupakját szétrágja, vagy 75 helyett csak 73,5 a pulzusa, vagy Szeged helyett Szögödöt mond stb. Szóval ezek a röhejesnek tűnő apróságok is nagyon komoly kritériumok a nőknél.


Kicsit elkanyarodtam ugyan, ám a lényeg, hogy a lányok, a nők a megértő és megbízható partnert keresik, akinek sok-sok feltételnek kell megfelelnie. A félénk fiúk falat építenek maguk köré, ebben mindenki egyetért, én is - mivel magam is egy zárkózott, csendes, tartózkodó férfi (na jó, inkább kisfiú) vagyok. Az sem jó, ha hirtelen megnyílunk valakinek, aláírom. Az sem jó, ha nem engedjük magunkhoz közel a nőt, aláírom. Az sem jó, ha fokozatosan, adagonként mutatunk meg magunkból mindent. Három primitív utat vázoltam, és egyik sem optimális a nők számára.


Nem jó, ha túl humoros, nem jó, ha mindent, az életet viccnek fogja fel. Nem jó az sem, ha komoly arcát mutatja a nőnek. Nem jó, ha mindent meg lehet vele beszélni, de nem jó az sem, ha semmit sem lehet megbeszélni. Nem jó az, ha egyszerű, ha bonyolult, ha közvetlen, ha tartózkodó, ha beleélős, ha felszínes, ha érzelgős, ha bunkó-tapló, ha iszik, ha nem iszik, ha van tetkója, ha nincs tetkója. Mi a jó?


Sajnálom, lányok. Nagyképűség, orrfennhordás, önzőség részemről, de egyszerűen nem tudok nektek megfelelni. Nem tudom azt nyújtani, amit elvártok tőlem.


2013. dec. 30. 02:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Tudom-gondolom. Ez csak egy ürügy magamnak, hogy ne törődjek a párkapcsolattal.

60%-os voltam

2013. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Noydra ***** válasza:

Ha ezt így tudod, akkor felejtsd is el.

Felesleges ürügyeket gyártani egy olyan dolog ellen, amire amúgy vágynál...


Így biztos nem lesz, ha lemondasz róla. Ha próbálkozol, legalább az esélyed megvan...

2013. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tudom, de félek a csalódásoktól, már sok ért az életben, és rosszul esik ha valakit imádsz, ragaszkodsz érte, kedvébe jársz az meg megcsal, dob egy jobb pasiért.

Másrész szoktak rossz napjaim lenni, amikor kedvetlen, durcás, gyerekes vagyok:)

Megmég barátnőm sem volt, szoval nem tudom hogyan viselkednék egy kapcsolatban.

60% voltam.

Ja, és boldog újévet kívánok mindenkinek:)

2013. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!