Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H oldjam fel a feszültséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H oldjam fel a feszültséget magamban?

Figyelt kérdés
nah hát szerdán szakítottunk a barátommal, megérdemelte, mert megcsalt és még hazudott is. szóval van egy srác aki nagyon bejön és én is neki,de direkt kerültük egymást suliba h ne legyen gond, de most egyikünknek sincs senkije így szabad a pálya a léyneg h múltkor mivel mennem kellett órára gyorsan elrohantam és nem bezsélgettünk, és most meg nekem kellene oda mennem hozzá h megtörjön a jég, ugyanis nem merek doamenni hozzá mert oylan sokan(5-6 emberrel) vannak midnig,pedig odakellene mert ez így rossz,de félek, azt mondta annyi lenne h szija... és félreállna,mit cisnáljak ? h küdjem le ezt a félelmet?
2011. márc. 20. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Keres értelmes normális pasit aki hűséges.
2011. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olvasd már végig lécci , épp h most van egy srác...
2011. márc. 20. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, de olyan tömören írsz és hadarva, hogy nem volt egyszerű:P
2011. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnálom, szal szted mit tegyek?
2011. márc. 20. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Várd meg mikor egyedül lesz, mert csak akkor jó. Másodszor, legyél türelmes. Mond meg neki, hogy szeretnél vele beszélni és mondanál neki valamit. Nálam így volt hatásosabb amikor egy lány elmondta mit szeretne. A többire csak nemet mondtam.
2011. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 nagy gond van, sosincs egyedül ! :S am meg tudja az érzelmeimet és én is az övét
2011. márc. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!