Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet hatékonyan ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet hatékonyan ismerkedni és igazi társat találni jó esetben?

Figyelt kérdés
26F
2013. dec. 30. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, bárhol! -.-"

Ha ez egy ismerkedős kérdés, akkor nagyon gyenge, próbálkozz újra fél óra múlva egy ötősebb szöveggel.

2013. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A neten biztosan nem, azt már tudom, legalábbis ha "társat" keresel, itt csak szextárs lehetséges, a másikra nagyon kicsi az esély, na jó nem reménytelen.

Amúgy ha nincs körülötted sok mindenki akkor én sem tudom, sőt kíváncsi vagyok a válaszokra.

2013. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó esetben:bárhol,szabadban stb.

:)

2013. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fenéket bárhol az ember mindenhol olyan csajokba ütközik akik már foglaltak. Ha nekem tetszik egy lány akkor mindig mit ad isten van neki valakije.. Miért is ne lenne.. A társkereső jelentős része kamunak tűnik meg lehúzásnak. És valamiért akkor már ezért sem regisztrálnak fel rengetegen. Mintha sokkal több lenne a férfi kevés nőre című felállás lenne ebben az országban.
2013. dec. 30. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre a valódi válasz sajnos:sehol.

Ismerkedni persze elvileg bárhol lehet,de hatékonyan és igazi társat találni,hát tényleg sehol nem lehet.

És igen Kérdező,amit írtál ez így is van,de nem tudsz vele mit tenni vele,sokkal több a férfi,és ezért szar a helyzet.

2013. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
-vele bocsánat,ez kétszer került bele véletlen.
2013. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is értem a szitut, benne vagy abban a korban amikor már a haverok kapcsolatban vannak, te meg buktál egy kapcsolatot, elmenni sincs kivel, a közeledben meg senki.

Marad a társkereső, hajts a dugásra. Tudom ezért lepontozást kapok, de nem érdekel, én sem erre vágyom, mert egy idő után nagyon unalmas, és az aktus után arra gondolok, na ezzel se jutottam előrébb, még mindig egyedül vagyok :D.

2013. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remek.
2013. dec. 30. 18:23
 9/9 Nem mondod :D ***** válasza:
Sehol....
2013. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!