Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti elvárjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti elvárjátok, hogy a barátnőtök minden nap szépen kicsinosítsa (smink meg ilyenek) magát, vagy elég ha csak alkalmanként pl. :ha bulizni vagy étterembe mentek?

Figyelt kérdés
Sajnos az én barátom elvárja,pedig nem nagyon szeretem magam minden nap sminkelni.
2013. dec. 30. 18:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én egyáltalán nem várom el viszont barátnőm kicsit szerintem hozzá van szokva, csinosítsa magát szinte minden nap. De szerintem egyáltalán nem szüksége. Ha valaki szeret annak nem számít !
2013. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, de van annyira igényes önmagára a barátnőm h sminkel általában. Mint ahogy én is vagyok olyan igényes h megborotválkozok minden reggel, stb.
2014. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a mindennapi borotválkozás nem igényesség kérdése, hanem szokás kérdése (ki milyen arcszőrzetet visel, mi áll jól neki stb...) pl ha valaki borostát hord, vagy szakállat, attól még nem lesz igénytelen.
2014. jan. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

exemnek fel sem tűnt, ha ki vagyok sminkelve... olyan is volt, hogy Kleopátra szemeket csináltam, és csak a találkozó közepén vette észre XD meg olyan is volt, hogy elmentünk inni a közös barátainkkal, és nem volt már idő sminkelni. megkérdeztem, hogy nem baj-e, hogy egy bulira nem sminkkel megyek. azt mondta, hogy: őszintén, mi a különbség a smink és a nem smink között?

szóval ja...


a mostani párom szerint mindenhogy szép vagyok, de ő szereti, ha ki van húzva a szemem, mert szerinte akkor nagyon szépen tudok nézni :)


én szeretem kisminkelni magamat, de a reggeli rohanásban sosincs időm kb :D így marad a bulikra, hétvégére, meg akkor, ha nincs első órám és könnyebben fel tudok kelni :P


18/L

2014. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!