Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a párom lekodolja a telefonját?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 21:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
arra amúgy nem gondoltál hogy nem konkrétan előled kódolja le, hanem MINDENKI elől? idióta -.-
2013. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is le van kódolva, de nem azért, hogy én ne nézzem (eszembe se jutna), hanem mert így szokta meg, és kész.
2013. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az én frjemnek is le van... Sokszor hagyja kinn atelefont, minkahelyen stb...az iPadje is le van...

Igaz mindkettőnek tuodm a kódját,,de ha belegondolok egyikbe sem néztem bbele... Telefonját van, hogy én veszem fel, smst szoktam neki felolvasni...


Nekem nincs lekódolva, de amíg olyan helyen dolgoztam, hogy nem volt elásva a telefon, hanem asztalon..stb kinn, addig én is tettem rá képernyőkódot..

2013. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle!

Honnan veszed hogy miattad kódolja le? A jelszót is biztos ellenetek, féltékeny barátnők/élettársak/feleségek ellen találták ki. Semmi szín alatt nem azért, hogy online bűnözők, adathalászok és egyéb illusztris népek ne tudják az eszközöket használni.

Ha szereted, megbízol benne. Attól még, hogy egy párt alkottok, nem szűnt meg saját életet folytatni, ugyanúgy becsukja maga mögött a vécéajtót és a telefonja is ugyanúgy a sajátja maradt. Ne stresszeld magad ilyesmikkel, ha esetleg megcsal (és gondolom ezt akarod kivédeni) úgyis rájössz.

2013. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!