Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "pasim", folyton megcsall,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorkaaaaaaaaaa kérdése:

A "pasim", folyton megcsall, hazudozzik és én mindig hittem neki és megbocsátottam neki! De most betelt a pohár viszont nagyon szeretem (borzalmasan) és nem tudom hogy mitcsináljak!? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 09:29
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Akkor miért hiv vissza magához ha egyszer nem szeret ?!miért ir,miért hiv föl percenként(amióta ez ki linkeltem már kb2-3 * hivott)
2013. dec. 31. 11:25
 22/39 Pain for Pleasure ***** válasza:
Azért, mert tudja, hogy téged kilehet használni, bármit megtehet veled, mert te úgyis megbocsátasz neki. Lásd már be, hogy te csak a lábtörlője vagy, ideje a sarkadra állni!
2013. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Tegnap vtt nekem egy nyakláncot azt ha ma közlöm vele hogy mi van akkor vissza kell adni(olyan szép)
2013. dec. 31. 11:29
 24/39 Pain for Pleasure ***** válasza:
Pfff... egy nyamvadt nyaklánc miatt inkább tovább tűröd a viselkedését, gratulálok. Kész, feladom, menthetetlen vagy.
2013. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Meg olyan jó vele lenni(minden értelemben)
2013. dec. 31. 11:31
 26/39 A kérdező kommentje:
Nem azért nem akarok vele szakitani hanem mert mint mondtam BORZALMASAN SZERETM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 31. 11:32
 27/39 anonim ***** válasza:

Maradok az előző válaszomnál. Zakkant vagy.

A tökéletesen kihasználható, átverhető nő.

Sok boldogságot nektek...


So-so mit jelent??? Hogy van rajtad kívül más is neki.

2013. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
DE ANNYIRA SZERETEM(ha az zakkantság akkor igen nagyon az vagyok)
2013. dec. 31. 11:36
 29/39 A kérdező kommentje:
Én már szakitottam volna vele de mikor megláttom mikor ránézek akkor olyan mintha csak ő meg én lennénk a világon és nem birom neki megmondani!
2013. dec. 31. 11:38
 30/39 anonim ***** válasza:
Áááá Istenem....Te komolyan ennyire hülye vagy?
2013. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!