Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod már több nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod már több nővel volt együtt, de neked a párod az első, akkor ti érzitek úgy, hogy lemaradtatok valamiről?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy együtt vagy vele már régóta és ő vette el a szüzességed, de tudod, hogy ő már előtted több nővel volt együtt, akkor nem érzitek azt, hogy ő többet tapasztalt és te meg nem? Ez az ilyen nem élted ki magad dolog...engem nem zavar, de unokatesómat kifejezetten zavarja és kíváncsi vagyok kit zavar még :)
2013. dec. 31. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez fordítva volt, én vagyok a nő, és a párom volt a tapasztalatlan szexuálisan és párkapcsolatok terén is. Az lett a vége, hogy két év tökéletes együttlevés után kidobott, mert neki még másokkal is dugnia kell. A kapcsolatunk során ez volt az egyetlen igazi problémánk, nem tudtuk sehogy se megoldani, megbeszélni, ő állandóan hisztizett rajta, mindig azon kattogott, hogy én előtte másokkal miket próbáltam ki, meg hogy biztos jobb volt másokkal stb.
2013. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a barátnőm, bár nem volt senkivel, az előző két barátjával, orálig(nem ő csinálta, hanem a fiú) illetve ujjazásig elment, és nekem egy hónappal később szólt mindezekről. engem aromira zavar. de nemlehet ellenet tenni, tehát elviselem. őt meg az zavarja, hogy előtte kavartam egy csajjal(egy alkalommal, semmi komoly, csak csók volt) szerintem ez nem fair. mindketten szűzek voltunk, de ő már anatómiailag nem, mert a seggtitán exe nemtudta, hogy az ujja nagyobb mint egy tampon.
2013. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nem mondod :D ***** válasza:
Pontosan úgy jártam én is, mint az első válaszoló...
2013. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy jó, ha ő mutatja meg a dolgokat, és nem bénázunk ketten, hogy mit hogyan. :D
2014. jan. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!