Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnak egyutt maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak egyutt maradni emberek akár 30 évig is?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 19:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
bíznak egymásban, szeretik egymást, család, gyerekek, közös érdeklődési kör, szerelem stb.. tudod ezek együttes eredménye adja a hosszú boldog kapcsolatot.
2013. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi lennék.


Egyébként szerintem a szeretet az alapja és a jó kommunikáció, problémamegoldás.

2013. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 piriiiiii ***** válasza:
74%
Vannak nagyon romantikus emberek, akik azt hiszik, hogy a szeretet miatt. Ez néha igaz is, de sajnos egyre ritkább... inkább a gyerekek miatt, a közös ház miatt, a külső emberek megbotránykozásának elkerülése végett... összeségében külső hatások okán. Így felemésztődik az ember minden pozitív és lelkesítő érzelme, szürke lesz, fásult és fáradt, szomorú és gyenge. Bár ez csak az én negatív nézetem.
2013. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
együttműködő társakká válnak.
2013. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Megszokják egymást, satöbbi.
2013. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A szeretet és a tisztelet tartja őket össze.
2013. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nagyszüleim 54 évig éltek együtt, de szerintem azért, mert mamám mindent megtett papámnak, és mindent lenyelt neki, kiszolgálta stb. Ilyen nő már nem is létezik szerintem.:) De ismerek még 3 házaspárt, akik már túl vannak a 30. évfordulón is. 3-ból 2 már elvált volna, ha a mostani korba születtek volna.
2013. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!