Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Van a szokásos sztori egy lány szerelmes lesz egy fiúba a fiú elöszőr elutasítja majd a lány ezzel a tudattal is inkább a fiúval tölti az idejét minthogy keresen egy másik pasit. Telik múlik az idő és a lány annyi mindent megtesz a fiúért, hogy mikor kezdene kettéválni a két ember úrja a fiú rájön, hogy érez valami a lány íránt. (ez a jobbik eset mikor végül mindketten szeretik majd egymást) De mi a véleményetek az ilyen lányról aki nem adja fel és inkább kihasznál minden időt amit a fiúval tölthet, mert manapság nagyon könnyen mennek egyik kapcsolatból a másikba az emberek.


Kort és nemet írjatok.


2013. dec. 31. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi, normális emberi reakció, hogy olyannal akarjuk tölteni az időnket akit szeretünk. Persze lehet mondani ez gyávaság, hogy azért fél elszakadni tőle mert nem akar szerelmi bánatot és fájdalmat. De sok ember van ezzel így.
2013. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a filmekben. Nem tudom, van ilyen? Szerintem ami nem megy azt nem kell erőltetni. 19/L
2013. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bután gondolkodik, már csak azért is, mert nagyobb az esély, hogy a srác rájön, hogy még is kell neki a csaj, ha az nem nyalja ki a s--ggét, és van tartása. Ha nem kellek valakinek inkább leépítem a kapcsolatot, szerintem ez így logikus, értelmes, önérzetes. Nem fogok szenvedni, és várni, hogy háátha megszeret....

"mert manapság nagyon könnyen mennek egyik kapcsolatból a másikba az emberek" 1. itt nincs is kapcsolat, 2. neked azért nem kell maradnod a pasival "mert" mások nem ezt teszik manapság...

2013. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj, amíg le nem aljasodik a lány... Szerintem a fiú sem g*ciskedésből utasította el először a lányt, lehet csak nem érezte úgy, hogy össze kéne jönniük. Na meg ha végül sikerül a dolog, akkor happy end, nem? :)

Nem feltétlenül jó a büszke p*csát játszani, ez modern világ már... Mindenki döntse el, hogy mennyit hajlandó áldozni egy olyan emberért akit szeret (még ha a másik nem is viszonozza a dolgot), nemtől függetlenül.

Én pl. augusztus végén elb*sztam és megbántottam a barátnőmet, azt mondta betelt a pohár és vége lett... Én persze ugyanúgy szeretem, ezerszer megbántam a dolgot, chatelgetek is vele minden nap, min. egy-két szót, egyszerűen nem tudom törölni az életemből. Ha pedig egyszer megtudom, hogy lett neki más, akkor számomra az lesz a "fekete nap" és besz*ptam. De nem tudhatjuk mi lesz a jövőnk. Egyikőnk sem.

2013. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mert manapság nagyon könnyen mennek egyik kapcsolatból a másikba az emberek" - ezzel pedig nagyon egyetértek, talán túl maradi vagyok a korom ellenére... 18/F

Előző voltam.

2013. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes akkor ez csak természetes.

22L

2013. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen teljesen egyetértek Hármaskával.

- Jobb esetben a lány barátzónába kerül, rosszabb esetben az illető pasas kihasználja a lehetőséget és megdugja majd ott hagyja a csajt.

- Azt esetleg megpróbálhatja a lány, hogy egy darabig elidőzik a fickó mellett, aztán néhány lépést visszatáncol. Ha szerencséje van, a fickó elkezdi hiányolni/piszkálja a csőrét hogy a lány jól elvan nélküle is és lép valamit.

- A férfiak sem biztos, hogy szeretik a papucsokat. Viszont sokuk félti a szabadságát és túlzott ráépüléssel el lehet riasztani őket. Szóval csak óvatosan.

Azzal is egyetértek, hogy "manapság nagyon könnyen mennek egyik kapcsolatból a másikba az emberek" viszont amit leírtál az nagyon messze van egy párkapcsolattól.

25/N

2013. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!