Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Etikátlan a ragaszkodási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikátlan a ragaszkodási "tesztelés" alábbi formája egy lánytól, vagy az egész egy "tesztelésbe" burkolt átverés?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy december eleje óta tetszik egy lány és úgy látom kölcsönös a szimpátia. Iskolában sűrűn találkozunk, a téli szünetben is sok időt fordítunk egymásra.


Skype-on bent vagyunk egy közös csoportban, kb 15-20 személy, osztálytársak, haverok, azok néhány haverjai, ha van valami, ott bárki eléri a másikat. Itt is szoktunk írogatni. Dec. 27-én az ünnepek után szokásosan a csoportban írogattunk olykor napközben és egyszer csak az egyik osztálytársának barátjával olyanokat írtak egymásnak, hogy szeretlek, te vagy a mindenem, az életem, délután tali, este pedig ne felejtsd a vacsit.. szívecskék, hangulatjelek.. minden. Este amikor megláttam ezeket a sorokat, hirtelen ledöbbentem.


Természetemből fakadóan minden ilyen megmozdulásra azonnal meghúzódok a háttérben, a lányt két napig nem kerestem. Dec. 30-án azaz három nappal az eset után személyesen találkoztunk és vitatkozni kezdett velem, arrogánsan nekem támadt, hogy mekkora bunkó vagyok és mit képzelek magamról, hogy három napig nem kerestem és hogy szélhámos vagyok ha én ezt a kapcsolatot ennyire veszem komolyan. Ekkor a fejéhez vágtam, hogy láttam mit műveltek Skype-on és hagytam őket kibontakozni.


Erre megint nekem ugrott, hogy normális vagyok-e? Ők csak hülyéskedtek. Hát jó, elkönyveltem magamban, hogy tényleg én voltam a hülye, és túlreagáltam, nem fogtam a hülye agyammal a viccet.


Az éjszaka külön szilvesztereztünk, ő a barátnőivel és én a haverjaimmal, de úgymond "meglátogattuk" egymást, házibuli-klub-utcán mászkálás során többször kereszteztük egymás útját és együtt is buliztunk itt-ott. A legjobb barátnője odajött hozzám beszélgetni mert pont egyedül voltam a konyhában, kivittem a poharakat és utánam jött, majd beszélgetni kezdtünk, szóba hozta a barátnőjét is. Ledöbbentem amit akkor hallottam, azt mondta, hogy a lány és a srác már másfél hete együtt vannak és most is együtt buliznak. Ekkor megkérdeztem, hogy ez most ugye csak valami rossz vicc? De csak kétértelműen mosolygott.


Nem tudom az egész helyzetet hová tenni, mert ha hazugság az egész ügy, akkor át vagyok verve, de tulképp akkor is fel vagyok ültetve, ha igaz és valóban együtt vannak.. Nincs olyan ember akitől konkrétan meg tudnám kérdezni az igazat, hogy akkor most mi van, mivel a lány korábban is azt mondta, hogy csak palira vettek engem, ám mindenki rejtélyesen viselkedik és válaszol, ha konkrétan rákérdezek.


Ti mit csinálnátok ebben az ördögi körben?

21/F


2014. jan. 1. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába a csajt. Ne hagyd, hogy hülyét csináljanak belőled. Ha kellesz neki, majd fut még utánad, ha meg nem , akkor minek fecsérled rá az idődet?
2014. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jezusom hany eves a lany? Total gyerek, ezert nem birom a korosztalyomat...
2014. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

21 évesen komolyan egy ennyire gyerekes csaj miatt vagy kiakadva?

Jól mondja az első, ezek után, ha akr valamit, akkor egyértelműen jelezze, de ne játszmázgasson. Ha meg legközelebb neked támad, állítsd szépen, nyugodtan le.

2014. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!