Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerezzem vissza vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jártunk kb úgy 3 hónapot :) én nagyon élveztem jó volt. Aztán szakítottunk. azóta több mint 4 hónap telt el, de nekem még most is nagyon hiányzik. néha rám ír hogy hogy vagyok de ennyi.. nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá. szerintetek mit csináljak? ha nekem kellene lépni hogyan? és ha el kellene felejtenem hogyan? 18L

2013. dec. 29. 22:15
 1/3 Galaxis. ***** válasza:
100%

ha kezdeményezni akarsz akkor beszélj vele...

ha elakarod felejteni akkor pedig ne beszélj vele... töröld minden honnan hogy kevesebb legyen az esély, hogy eszedbe jusson és kösd le magad valamivel. Menj bulizni vagy mozdulj ki a barátnőiddel stb

2013. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapot voltatok együtt, 4 hónapja külön. ??? szerintem ne foglalkozz vele!!!
2013. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt ez valami komoly kapcsolat,amúgy meg biztos okkal történt a szakítás.Szerintem lépj tovább.
2013. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!