Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok Szeretnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok Szeretnék egy kisebb felmérést csinálni. Hány elődöt néznétek el?

Figyelt kérdés

Tehát, a kérdés az, hogy exek terén mennyi az a szám számotokra, ami még nem zavaró, és elnéznétek a leendő párotoknak ?

A a válaszba kérlek nemet, és kort is írjatok.

Én is válaszolok rá:


3 esetleg ha nagyon bejön a csaj, 4 exet néznék el :)

20/f



2014. jan. 1. 15:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2 komoly.
2014. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én nem néznék el túl sokat, mert elsőnek lenne a legjobb lenni :D Kettőt elnéznék :) Talán 3-at is. 17/F
2014. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem történész vagyok, nem merülök bele a múltba.
2014. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Max 3-at.

20/F

2014. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Tarnolf ***** válasza:

Ez függ a lány életkorától. Például egy velem egykorú lánynál 2, maximum 3 exet elnéznék.


17/F

2014. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Ez függ attól is, hogy hány éves, de igazából nem nagyon foglalkoznék a múltjával. Sok embernek kell egy lazább, szórakozós időszak, mielőtt megállapodik. Bátyám nagy bulizós volt, szerintem volt egy időszak mikor hetente más nővel feküdt le 22-23 évesen, néhány hetes kapcsolatai voltak... aztán 25 évesen találkozott a jelenlegi barátnőjével, ilyen téren teljesen megváltozott, látszott, hogy rajongásig szereti a lányt és már 4 éve együtt vannak, nyáron esküvő. Korábban a bulira, a csajozásra volt szüksége, most pedig egy komoly kapcsolatra, családra. Szerintem ettől még nem volt rossz ember, 25 éves korára benőtt a feje lágya és teljesen normális, szeretetteljes kapcsolatban él.
2014. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

Mi az, hogy elnezed? Vagy szereted a lanyt, vagy nem. Ha igen, kit erdekelnek az exei? Mi vagy te, tortenesz? Edes istenem. A volt parom meghuzta a fel egyetemet, volt 4 baratnoje, sot, volt, akit meg is csalt. Velem masfel evig jart, iszonyat jo volt, nem is ilyen okbol ert veget. Sot, a mai napig joban vagyunk. Ne haragudj, de ez eleg dedos hozzaallas.

21L

2014. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Rendes kapcsolatból úgy 2-3 még okés, feltéve ha 25 alatt van az illető. Ha azon kívül volt neki pár egyéjszakása amikor épp nem volt senkije az még belefér.
2014. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
nem számít,mindenki változik. Tudom magamról h milyen tulajdonságú emberrel jönnék össze,ha kiderül hogy x számú elődöm volt,hát ez van. Nem ez számít,a lényeg h most milyen.
2014. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

4 komoly, max 10 lazább, egy éjszakás max egy (kipróbálta nem jött be)

De ez csak elméleti, nyilván ha volt neki egy 5 éves, és 20 kéthónapos, azért még nem írom le. De komoly az kell, mert abból tudom, hogy ő is komoly. Ez viszont csak a hozzám illő min 30 évesekre vonatkozik, egy 20 évestől ezt természetesen nem lehet elvárni ( a hosszú komolyat)

29n

2014. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!