Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonlítgatjátok magatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlítgatjátok magatokat a partneretek exeihez?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor kisebbségi érzésem volt/van, mert vékonyabb, okosabb, szebb, szociálisabb, stb. a pasim ex-barátnője és folyamatosan úgy érzem, mintha mások (a pasi ismerősei) is összemérnének vele. El lehet ezt engedni?
2014. jan. 1. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elég érett lennél egy párkapcsolathoz, akkor nem lennének ilyen érzéseid, kivéve abban az esetben, ha a párod esetleg okot adna erre. Normális gondolkodással fel lehet fogni, hogy valaki nem véletlenül az exe a párodnak, nem pedig a jelenlegi párja - az már egy lezárt dolog, valami miatt nem működött a kapcsolat. Az, hogy most veled van, és nem az xy volt barátnőjével, azt árulja el, hogy veled valamiért jobb, mint a másikkal. Ez a gondolatmenet nekem tökéletesen elég ahhoz, hogy ne akarjam magam hasonlítgatni a volt barátnőkhöz, csak tönkretenném vele a kapcsolatunkat.

19/L

2014. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem erdekelnek az exei.
2014. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem azt képzelni, hogy jobb csaj vagyok, mint az exek :D
2014. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!