Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-20 év körüliek! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 év körüliek! Mennyire várjátok el a párotoktól, hogy szellemi partneretek is legyenek?

Figyelt kérdés

Ugyanis nálam ez lenne a legfontosabb, csak nem tudom mennyire reálisak az elvárásaim. Alapvetően nekem a közös érdeklődési kör és a hasonló gondolkodásmód, értékrend számít. Félre ne értsetek: nem magamat szeretném női kiadásban, a különbségeket is nagyon fontosnak tartom. Egy olyan valakiről álmodozok akivel együtt alkothatnánk egy egészet, úgy mint az érme két fele. Szerintetek vannak ilyen érettebb, igényes, intelligens lányok ebben a korosztályban? Hogyan találjak rájuk?

17F


2013. júl. 30. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát barátom én erről már lemondtam. :D 17/F
2013. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon is. legyen közös téma. ne csak bieberről, avonról, meg a rucikról legyen szó a párbeszédeinkben.

legyen egy lánynak saját véleménye, aálljon ki magáért!

2013. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt felejtettem még ki, az önállóság és a saját vélemény. Ezt hiányolom leginkább.
2013. júl. 30. 22:55
 4/4 anonim válasza:
nekem nagyon fontos, hogy a párom értelmileg és érzelmileg is érett legyen, szükség van komoly témákról való eszmecserére vagy ha olyanom van, egy kis „lelkizésre”, nem is beszélve arról, ha egy komoly probléma adódik.. Ehhez szerintem 15-17 évesek legtöbbször nem érettek, de 18-20 évesen sem mindenki. Talán ezért vágytam intelligens, nálam érettebb, idősebb, tapasztaltabb férfire, és működik is :) Szóval ez nem értelmetlen és egyedi elvárás a részedről. :) 20L
2013. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!