Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tudnak manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudnak manapság az emberek parancsolni az érzelmeknek? És kell hogy parancsoljunk? Gerincesség vagy szerelmi boldogság?

Figyelt kérdés
Pl beleszeretünk egy olyan nőbe vagy pasiba, akinek kapcsolata van, akkor rámenjünk vagy ne. Jó kapcsolatban vagyok, de jön egy fiú vagy lány akit megszeretek, akkor parancsoljunk az érzelmeknek, mert azzal megbántom a párom. Beleszeretünk a barátunk pasijába csajába, lépjünk vagy ne stb stb.... Kel tudni ilyenkor parancsolni az érzelmeknek vagy nem?
2014. jan. 2. 12:10
 1/3 Tarnolf ***** válasza:

Nem minden esetben, de azért kell néha.


Például ez a barátunk párja dolog.

Én ezzel úgy vagyok, hogy (bár lehet akármennyire szép, jó az illető), mivel a barátom párja, rá nem mozdulnék. Még azután se nagyon, hogyha szétmentek vagy, ha igen, előtte lefixálnám a haverral, hogy nagy gond-e. Ha igen, akkor egyértelmű, hogy nem fogok foglalkozni az illetővel, maximum, mint barátom.

2014. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki döntse el saját maga, hogy neki mi fér bele!

Nemrég volt egy kérdés, 4 éves kapcsolatba volt a lány, nem tudta mit tegyen, végül belátta jobb ha a barátja mellette marad, és nem hagyja ott egy fellángolás miatt...


Ez egy elbaszott világ, ahol a szeretet az emberek többségének lófaszt nem jelent, a többség kiszáll fiatalon egy kapcsolatban bármikor, semmire nincsenek tekintettel...


Úgy jellemezném, hogy 2 csoport vagy, az egyik fiatalon élvezni akarja az életet, kiélni minden percét. (De ez nem baj!) A másik pedig érzelmileg sokkal fejlettebb és érettebb fiatalon is, és kitart az mellett akit szeret. Sajnos mi vagyunk kevesebben...

2014. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

nem értem.

Velem mindig úgy volt, ha IGAZÁN szerettem a párom, nem jutott ilyesmi az eszembe.

Egy régebbi exemnek volt egy iszonyat helyes haverja. De tényleg. Kicsit különc volt, de fizikailag is meg arcilag is nagyon ott volt.

Azon kívül, h konstatáltam magamban időről időre h még mindig piszkosul jól néz ki, egyéb eszembe sem jutott

2014. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!