Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vártok el a párotoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el a párotoktól, hogyha igényességről van szó?

Figyelt kérdés
Tehát borotválkozás, szőrtelenítés (akár férfiaknak is), fürdés, testtartás... bármi ami nektek fontos és elvártok a másiktól.
2014. jan. 2. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítés, fürdés, ápolt haj, arc, és körmök, ha megyünk valahova igényes nőies öltözködés, smink.

Ezenkívül igényes nőhöz méltó viselkedés, beszéd stb.


24/F

2014. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Legyen ápolt.( fürödjön minden nap)

Az arcát borotválja és kb. ennyi.

Barátom gyantázza a mellkasát, hónalját, hasát.

Testtartása, hát... mondanám, hogy húzza ki magát, de 12 éve boxol és ugye megszokta azt a "védekezős" vagy nem tudom milyen testtartást. :D

2014. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az a baj a nőknek egy pasinál nem elég az igényesség sok év alatt megtapasztaltam. Helyes pofi kell, hiába vagy te igényes, minden nap fürdesz, fogmosás, fogfehérítés, kozmetikus, full jó ruházat, megfelelő test, ez nem elég. Ha nem helyes és a vonzó az arcod a számukra, akkor tojnak magasról az igényességedre. Ez a szívás.
2014. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya nő, sem csúnya férfi. Szimplán rossz a stílusod, kedves Harmadik.
2014. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Az a baj a nőknek egy pasinál nem elég az igényesség"


A nőknek úgy alapból semmi sem elég jó, de nem ez volt a kérdés.

2014. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Rendszeres tisztálkodás.

Fogmosás, stb

Legyen igénye a tiszta ruhára, denhagyja elől a mosogativalót


Egy nagyon fontos, a wc-t úgy hagyja minimum maga után, ahogy találta...

Borotválkozás: sosem szokott, szakálvágója van, azt sem szeretem. Az jő ha kiigazítja, és ápolt, de le ne vágja, jól áll neki a szakáll..(1cm max)

Másutt en szőrtelenítsen, intimszőrzetet azért tartsa kordában(vagyis én tartom neki kordában:)... Én nyírom)


Tehát átalánosan legyen ápolt, és igényes...ha már meg kell határozni, vagy el kell mondani valakinek, a regen rossz.

2014. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jah

26/n


:)

2014. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Fürdés, hajmosás, néha fodrász, fültisztítás, fogmosás, körömápolás, stb

Borotválkozás arcon, máshol ne

Tiszta, vasalt, egymáshoz és az ő stílusához, na meg az alkalomhoz illő ruházat

Ne görnyedezzen, húzza ki magát, legyen magabiztos, erős

Beszéljen választékosan, lehetőleg kerülve a káromkodó kifejezéseket

Nagyjából ennyi.

2014. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Inkább a sok humbuk után beszéljünk arról, hogy mit neveztek ti igényes arcon. Mert hiába olyan ez a pasi, amit itt ti a végén leírtatok, ha maga az arcszerkezete nem tetszik, akkor ba..tok majd szóba állni vele, nem igaz? Dehogynem. Úgyhogy ne ködösítsetek.
2014. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha én is full ápoltan, igényesen odamegyek egy nőhöz, akkor soha nem mondja azt, hogy jajj de igényes vagy, jaj de jó illatod van, hanem rögtön arra tér ki, hogy jajj de nagy orrod van, jajj de szétállnak a füleid. Jajj de nem jössz be, mint pasi. Úgyhogy kedves kommentelők inkább a tárgy térjünk, ne a ködösítésre.
2014. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!