Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vártok el a párotoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el a párotoktól, hogyha igényességről van szó?

Figyelt kérdés
Tehát borotválkozás, szőrtelenítés (akár férfiaknak is), fürdés, testtartás... bármi ami nektek fontos és elvártok a másiktól.
2014. jan. 2. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9

Az igényesség nem a genetikai adottságokról szól, a kérdés nem is ez volt...

2014. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor fogalmazzunk úgy, milyen genetikai adottságú férfit vagytok képesek az ápoltságával megfelelőnek látni?
2014. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
és tegyük hozzá, hogy a kérdésben már eleve a párunkról volt szó, vagyis már megvannak azok a genetikai adottságai, amiket vonzónak találunk annyira, hogy MÁR KAPCSOLATBAN legyünk vele. és azon belül, mit várunk el tőle. pl hogy ne böfögjön, és ne pukizzon az orrunk alá minden 5 percben. pl.
2014. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést tedd fel külön:)
2014. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Többen sírtok hogy ha nem helyes az a pasi akkor akármit csinálhat az arcával akkor se kell...


Szóval ezek szerint ha egy csaj szerintetek nem szép, nektek nem jön be az arca vagy akármije, akkor összejöttök vele csak mert ápolt, fürdik minden nap és tiszta? Hát nem, nem jöttök vele össze csak ezért szóval ne legyetek már álszentek.


Egyébként


A férjemtől havi 1 borotválkozást kértem, mert a borostát szeretem rajta, a szakállat viszont már nem.


Borotválkozáskor én vágom a haját. Másfél centisen hordja. De piszok gyorsan nő, így azt is havonta vágni kell.


Máshol ne szőrtelenítsen ( és nem is teszi szerencsére) végül is pasi a férjem, nem homokos....


A körmeit ő vágja rövidre.


Illetve együttlét előtt mindig alaposan megmossa a himbilimbit. Főleg az orális szex miatt. Mert ugye fürdés után nem megyünk ágyba rögtön. Addig meg még megy pisilni meg minden, szóval nem árt egy újabb mosás.


Amúgy teljesen alap tisztálkodás megfelel számomra. Fürdés, fogmosás. Dezodort nem használ, mert érzékeny a bőre. És nem tudom hogy csinálja, de 12 óra munka után sincs izzadtság szaga. Mázlista:)


27/N

2014. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát elsősorban legyen igényes önmagára és a környezetére is.

Sajnos néha nekem kell megmondani hogy legyen már igényesebb.

A fürdés alap.De néha a körmeit elfelejti levágni borotválkozni se szeret,meg az ágyneműt nem mossa ki és ez engem aggaszt és ha ezt felhozom megsértődik. Már nem tudom mit csináljak én szeretem a tisztaságot a tiszta ágyhuzatot. de nem élünk együtt..szóval nem lesz ez így jó. Olyan nehéz találni igényes pasit.:(

2014. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!