Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek egyre inkább függni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek egyre inkább függni tőle vagy normális, hogy ezt érzem, hiszen nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam a barátommal és most, hogy nincs velem nagyon furcsán érzem magam, nem is csak arról van szó, hogy hiányzik, hanem nem találom a helyem, olyan mintha fél ember lennék nélküle, olyan jó volt vele, hogy most hogy nincs mellettem olyan ürességet érzek és nagy hiányérzetet, eddig is nagyon hiányzott mindig,de még soha nem éreztem így, pedig már több hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretem.
2014. jan. 2. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat akkor kiegyensúlyozott ha a pár két tagja önállóan is teljes emberek, annak is érzik magukat, saját önbecsüléssel, és azért vannak együtt, mert jó nekik együtt. Nem azért, mert egyik a másik szolgája, vagy az egyik ki van szolgáltatva a másiknak.
2014. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a szolgája...

Csak egyre jobban szeretem, azt érzem, és legszívesebben minden percem vele tölteném.

2014. jan. 2. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szorongó/ambivalens kötődési zavarra utal. Az ilyen kötődésű emberek arra vágynak, hogy "egybeolvadjanak" a másikkal, és nélkülük nem érzik magukat teljesnek. Sajnos ez nem valami szerencsés...

Próbálj meg magadban is "kiteljesedni", mert a kapcsolat attól csak jobbá válik.

2014. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális, hogy így érzel, de ahogy te is érzed, nem jó. Próbálj arra gondolni, hogy ugyan most fizikailag nincs veled, de ott van azért lelkiekben, vagy ki hogyan szereti nevezni. Tehát adjon inkább kiegyensúlyozottságot az, hogy létezik. És örülj neki, hogy van másra is időd. Mert nem jó az, ha hanyagolnod kell valamit, amit szeretsz, még ha ezt ha olyanért hanyagolod, akit még jobban szeretsz nem is veszed észre.


Egyébként meg üdv a klubban!:D Távkapcsolat?

2014. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!