Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem érdemlem meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érdemlem meg a párom?

Figyelt kérdés

Anyum szerint nem érdemlem meg a páromat, mert ő sokkal érzelmesebb ember, mint én. A barátom sokszor megölel, puszilgat, imádja a gyerekeket, tele van érzelmekkel. Én meg inkább egy erősebb jellemű, önfejű ember vagyok. Nem nagyon szeretem mások előtt kimutatni az érzelmeimet, sokszor csalódtam már. Ezek ellenére nagyon tudom szeretni azokat, akik közel kerülnek hozzám. A barátomnak minden gond nélkül megmondom ha valami nem tetszik, ezért anyum szerint "csúnyán viselkedek vele". De én imádom a párom tiszta szívemből, bármit megtennék érte. Tényleg nem érdemlem meg Őt, ha ennyire más a stílusunk?


20/L


2014. jan. 2. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyudnak szimpatikus a srác és nem akarja hogy szakítsatok, inkább rádszól hogy jól viselkedj.
2014. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza az anyukádnak.
2014. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akit szeretünk, azzal nem keményen viselkedünk..
2014. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ideje lenne megkérni anyut, hogy takarékra tegye magát, és ne nagyon szóljon már bele a párkapcsolatodba. Majd ha érdekel a véleménye meg fogod kérdezni ;)
2014. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tarnolf ***** válasza:
Ez marhaság, hogy nem érdemled meg. Csak arra vigyázz, hogy azért nehogy te legyél a férfi a kapcsolatotokban a végén. :) Anyud meg jót akar mindkettőtöknek, de úgy látja talán, hogy te nem is szereted a párodat.
2014. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SullaFelix89 ***** válasza:
45%
Anyud rá van gerjedve a srácra és magának akarja. :)
2014. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy lány létemre én is tele vagyok az általad felsorolt jellemvonásaiddal, és csak a tiédhez hasonló pasit tudok elképzelni magam mellett pont azért, mert csak ők képesek hatni az elnyomott érzelmi oldalamra. Megérdemelni majd akkor nem fogod őt, ha szándékosan vétesz ellene, anyádnak viszont az égvilágon semmi köze kettőtökhöz.
2014. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyukádnak nincs igaza.


Csak mert szólsz a párodnak, ha valami nem oké, attól még nem viselkedsz vele csúnyán. Egyszerűen csak nem nyelsz le mindig mindent, és ez így van jól. Legalább később nem fog a párod elkényelmesedni:)


Az én anyám tudod miket szokott mondani rám?


Hogy nem főzök a férjemre. Nem adok neki enni.


Nos, nem tudom mit szól bele. Semmi köze hozzá. 1 részt. Másrészt meg minden áldott nap főzök rá, és szereti is a kajáimat:)Lehet hogy nem báránycombot készítek kaviáröntettel, hanem hétköznapibb dolgokat,pl csirkepörkölt, rizses hús, rántott hús krumplipürével, paprikás krumpli, zöldséges rizs, rántott sajt, fasírt, krumplis tészta, spagetti, carbonara, palacsinta...ilyenek...

de attól még kaja...


és azt is szokta mondani, hogy én ugráltatom őt: ha megkérem hogy mikor megy munkába, (ő hamarabb indul), úgyis útba esik, dobja már ki a szemetet legyen szíves.


Nos az egy dolog hogy anyám folyton csicskája volt apámnak, meg eltűrte hogy egész nap ugráltassa, meg egy szalmaszálat nem tett arrébb otthon soha, annyit se segített a házimunkában...ez még nem jelenti azt hogy nekem is hagynom kéne magam....


Én csak nem kényeztetem el annyira és kész.... hogy ne járjak úgy mint anyám..hogy kb házicselédként bánt vele az apám.....


Ezért a férjemnek is vannak feladatai itthon igen, és megcsinál mindent, segít.


Szerinte én se érdemlem meg a férjem. Kritizál, szíve joga, de attól még nincs igaza. Nem lát bele a mi életünkbe, és köze sincs hozzá.


Azt gondol amit akar. Már nem érdekel hogy folyton leszól...


A férjem nem éhezik, jó húsban van, mindig van tiszta ruhája, tiszta házba jön haza, törődöm vele. Mi tudjuk az igazat és más nem érdekel. Ennyi.


Ne foglalkozz anyáddal. Ha ti ketten a pároddal jól megvagytok, akkor nem számít más mit gondol, akkor se ha anyádról van szó.


27/N

2014. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!