Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor múlik a hiánya? Szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik a hiánya? Szakítás oka agresszió, Ld alább.

Figyelt kérdés
Nem, nem kérdés, hogy ezt a kapcsolatot le kell zárni, nem lehetek a babzsákja-boxzsákja senkinek. Egy mentőöv volna: pszichiáter. Neki. A kérdésem mindössze az a sorstársaktól, hogy mennyi idő amíg elmúlik, hogy csak a szépre emlékezem... Még hiányzik az arca, és az a másik része, ami kedves, akivel annyira szerettük egymást stb. Friss a szakítás, és mindketten életünk kb utolsó család-esélyétől búcsúztunk el, mert nem vagyunk már fiatalok. Ilyen helyzetben, hogy a szerelem érzésével együtt kell lezárnom valakit azonban még nem voltam, hatalmas energiákkal találtunk egymásra. Tehát kb mikor hoz könnyebbséget az idő?
2014. jan. 2. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
He?
2014. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
...ennyire érthetetlenül kérdeztem..? :(
2014. jan. 2. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi az h utolsó esély, 80 éves vagy, utolsó stádiumban v micsoda?


Az életben mindig van újabb lehetőség.

2014. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
41 éves vagyok. Mire kiheverem, mire megismerek mást, stb... Addigra lemegy a nap:(
2014. jan. 2. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Aha. Es mennyi idődet pazaroltad egy ilyen emberre? Remélem hamar eljön az idő, hogy dühöt érezz az ember iránt, aki kezet emelt rád. Neked sem ártana ám terápia.
2014. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

barátnőm nagyanyja 60 éves korában házasodott másodszor:D


de 41 az nem rossz! csak ebben a korban már elvált pasik vannak.. velük meg tény, hogy családot tervezni már kevésbé lehet, de van aki még szeretne! én apám is 40 éves volt mikor elvette anyámat és 2 gyereket csinált még.. mondjuk anyám 30 volt, de a lényeg, hogy még 40es pasiknak is lehet kedvük családot csinálni!

csak az, hogy már veszlyeztetett terhesség.. mert nagyobb az esély valamilyen beteg gyerekre


de a lényeg, hogy még nincs mindennek vége! egy új, hozzád illő párt még biztos találhatsz!:)

2014. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet... Még várok vele. Érzek dühöt és teljesen nyilván való, hogy valószínűleg agresszió nélkül sem voltunk jó páros. Más az értékrendünk- ennyi. Friss még, néhány napja kulminált a helyzetünk. 7 hónap volt. Nem is értem, hogyan süllyedtünk idáig, nagy szerelem volt. ...ami nyilván kell, csak kevés önmagában a boldogsághoz. Utálok szenvelegni, kemény csajnak tartom magam, de ez most sz.r, na. Vajon meddig.
2014. jan. 2. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak maximum egy fellángolás volt.Egy szerelem évekig eltart és utána szeretetté válik.
2014. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7 hónap... Azt hittem évek. Simán találhatsz még párt, akár anyuka is lehetsz. Most nehéz, de hidd el, ha bántani tudott, akkor nem szeretett.
2014. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Talán igen... Szerettem, nem lángoltam... azt a valakit akiről még nem gondoltam, h képes bántani, majd engem okolni érte... Köszönöm a jó szavakat, remélem mielőbb túljutok a nehezén. 41 ide vagy oda, ez a helyzet új nekem. Boldog új évet nektek.
2014. jan. 2. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!