Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok elég jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beucika kérdése:

Miért nem vagyok elég jó? Párom mostanában elég érdekes. A helyzet a következő. Én nem dologozok (nem enged), hanem az ő munkájába segítek.

Figyelt kérdés

Napi 24 órában hirdetéseket teszek, főzök, mosok takarítok és próbálok a kedvére tenni. Havonta egyszer járok kozmetikushoz. Soha nem mondom, hogy vegyen nekem valamit, soha nem költekezem.

De mostanában állandóan rámfogja, hogy én ellopom az Ő pénzét. Pedig ez nem igaz. Pénzem sincs tőle kérek, ha kell vásárlásra. Ezen kívül egész nap kötözködik.

Most ide költözött hozzánk a huga és egész nap a párom engem gúnyol meg olan kedves jelzőket mond rám, hogy beteg, fogyatékos, stb. Ma már nem bírtam és sajnálom, de pofon vágtam. Erre Ő többször leköpött és megütött. Utána úgy csinált, mintha mi sem történt volna.

Ja, de azt elfelejtettem mondani, hogy reggel összepakoltatta velem a cuccaimat, hogy költözzek haza, mert én megloptam. Utána persze eszébe jutott, hogy ő hová tette a pénzét. Valamelyik nap meg leküldött, hogy aludjak a hugával. Le is mentem, de elfelejtettem, hogy fennt hagytam a kézkrémemet. Mikor felmentem, akkor ő lenémítva valamit csinált a telefonján és mikor felmentem gyorsan eltette. Kértem tőle, mert meg szerettem volna nézni, de ő bezárkózott a fürdőba és kitörölte az előzményeket. Van valakije? Miért viselkedík így? Egyébként nem is élünk úgy mint egy pár. Mit tegyek, hogy nézzen valamibe? Mi a hibám?



2013. nov. 9. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a hibád, hogy mindezt eltűröd. Amikor összepakoltatta a cuccaid, aztán rádöbbent, hogy ő rakta el a pénzt, akkor kellett volna azt mondani, hogy "na drágám, ha már úgyis összepakoltam, itt az alkalom, megyek, szia."

Amíg bábként rángathat egy önálló gondolat és tett nélkül, nem fog semmibe nézni. Itt a hiba.

2013. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem cigány a párod?
2013. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de cigány
2013. nov. 10. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Cigány? ÍGy már értem.
2013. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Párom mostanában elég érdekes"


Cigány...hm.... akkor én nem az érdekes szót használnám.

2013. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézzük csak... leköp, megüt, cigány szokás! Egyáltalán hogy kívánhat meg egy magyar nő egy szutyok cigányt?!
2013. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!