Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a probléma?

Figyelt kérdés

Nem kellek egyik csajnak se, pedig nem vagyok csúnya vagy buta.

Társkereső meg tele van egyedülálló csajokkal, akiket otthagyott a pasijuk a gyerekkel egyetemben. Én nem akarok gyereket, mert tudom, hogy az felelősség, meg épp munkám sincs (sulizok még 27/f lennék, kicsit ki vagyok csúszva ezügyben). De ha egy csaj melózik, már alapból van bennem egy kis kisebbrendűségi érzés, hogy nem fog komolyan venni. Erre sok hapsi simán otthagyja a gyerekkel.

Most ez kel? A vagány csávó? Én nem vagyok vagány, vagy tökös, érzékeny vagyok inkább.

Erre a válasz: a nőknek a biztonság kell. Aha, de odáig nem jutnak el, hogy ez csak egy illúzió.

Na mindegy, jobb, ha megmaradok magamnak.


2014. jan. 2. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, benned
2014. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig egy valaki legyél. Nem mindegyik lánynak jön be a macsó, van akinek kifejezetten az "aranyos" srácok tetszenek. Attól is függ, hogyan próbálkozol. Lehet, nem jó a módszered, mondjunk nem mered megtenni azt, amire éppen vágysz.
2014. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja
2014. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

nem. Bennünk. A nők hülyék, van nem olvasgatsz itt kommenteket, kérdéseket?

Megmondták előtted százan

2014. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De miért nem dolgozol?? Még mindig a szüleid tartanak el??
2014. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!