Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy szeretői viszonynál igazából ki a pótlék? A szerető vagy a megcsalt fél?

Figyelt kérdés

Ti hogy látjátok ezt? Mert az az általános vélekedés, hogy a szerető a pótlék, ő adja meg azt, amit otthon nem kap meg valaki... de igazából ez a valami a lángolás, a szerelem, a boldogság, felszabadultság...tehát ő ezeket a dolgokat pótolja.

Viszont az otthoni társ pedig megadja az igaz szeretetet, a biztonságot, segít ha bármi baj van, könnyebbé teszi az életet, ő igazi társ, tehát ő az állandóságot pótolja, amit a szerető nem feltétlen tudna megadni.

Szerintetek ki az, aki igazából a "pótlék"?

Tudom, aludjak inkább. :D De most ezen gondolkoztam.


2014. jan. 3. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Szépen megfogalmaztad,de szerintem akkor is a szerető a pótlék
2014. jan. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
A szeretõ,és ez míg a világ így is marad!
2014. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a szerető egy élő maszturbátor
2014. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Helyzetfuggo...


Mi van akkor ha csak a gyerek tartja oket ossze? No szerelem, no tisztelet, csak ket ember aki egyutt el, mert gyerekeik vannak.


Ilyenkor mindket no csak fel... Az otthon levo mar nem feleseg, csak anyai es haziasszonyi is minosegben letezik.

Aki meg a szereto az meg csak szeretetet ad, de hiaba szeretne a haziasszonyi szerepet meg a "neveloanyadagot" az nem az ove...


Osszefoglalva: egy vacak hazassagbol jobb kilepni, a gyerekek koratol fuggetlenul. En nem fogok 10 evet varni ra, a felesege meg szinten jol meg fogja szivni hogy 10 ev mulva elvalnak tole... ahelyett, hogy mar most mindenki elkezdhetne epithetni a BOLDOG eletet, a mostani boldogtalan helyett...

2014. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es igazad van. Ilyen kapcsolatot,házasságot hezitálás nélkül,azonnal le kell zárni! Sajnos saját bőrömön tapasztaltam meg a napokban én is.3éve kiderült a nejemnek viszonya volt egy férfival,amit a férfi szüntetett meg. Akkor megbocsátottam neki,habár soha elfeledni nem tudtam.Akkor tiszta lappal kezdtünk új életet,legalább is azt gondoltam én naiv. Most egy véletlen folytán kiderült újra van szeretője 5 hónapja. Ezek alapján számomra nem nehéz eldöntenem a kérdést. Nekem hiába mondta,hogy csak engem szeret,és mellettem érzi magát biztonságban,a pótlék én voltam. A gondok-bajok az enyémek,az öröm,színesebb élet az övé.
2014. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megcsalas utan felejtos a dolog.

En csak szeretoje vagyok ennek a ferfinak, de annyira szeretem, hogy hiaba probalkozom megismerkedni masokkal, komolyan multkor meg csokolozni se tudtam Szilveszterkor egy ferfival, mert egyszeruen leblokkoltam, pedig tetszett. De en masba vagyok szerelmes... Meg puszit is alig sikerult adni neki, total bena volt az egesz... Ugy sajnaltam szegenyt. De mondtam neki hogy sajna ez van, nem megy... Akarmennyire nehez en mast szeretek.


Es ha valakit igazan szeretsz akkor azt SOHA nem csalod meg, egyszeruen nem megy...


Szoval xar ez az egesz... a feleseget is csak szivatja, 10 ev mulva ott fog allni tok oregen egyedul, mert a ferje megmondta nekem, hogy o el fog menni... Mondjuk annyi, hogy addig legalabb gondja nincs a megelhetesere... de utana, mondjuk a hazat meg mindent itthagy majd valoszinuleg neki, csak fent kell majd tudnia magat tartani... ami vicces lesz tekintve hogy sok munkaviszonya nincs...

2014. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pótlék az aki csak akkor jó ,ha épp nincsen más aki kielégíti a vágyat.

Lehet a szerető és lehet a feleség is.

Ha rossz a viszony a feleséggel és a férj megcsalja a feleséget de igazából épp nincs jelen a szerető na akkor jó a feleség is pótléknak.

és ugyanígy fordítva is.

2014. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem jó a megfogalmazás!!!!

A szexpartner és a szerető közötti különbséget kell megérteni. A szexpartner egy eszköz, akit akkor veszel elő ha szükségét érzed, nem rendszeres, érzelmektől mentes és ahhoz hogy tartós legyen nagyon jól kell működni, mert hiba esetén azonnal dobnak.

A szerető nem egy eszköz....inkább egy segítség, egy támasz. Nem csak testi aktusról van szó, itt már igenis vannak érzelmek, és pont emiatt keressük az ilyenfajta kapcsolatot.

Aki szeretőt tart egy stabil kapcsolat mellett, az szerintem gyenge ember....nem meri meghozni azt a döntést, ami indokolt lenne. Nehéz 1 emberben megtalálni mindazt, amit a párunktól szeretnénk megkapni...de ezt azelőtt kell mérlegelni mielőtt kimondjuk az igent. Az élet lemondásokkal is jár, vannak emberek akik ezt nem tudják elfogadni.

2014. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8válaszolo jol fogalmazott
2015. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!