Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam el és lépjek tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el és lépjek tovább? És a barátnőmmel mi lesz?

Figyelt kérdés

Nos. Hol is kezdjem. Nem túl könnyű az esetem, megpróbálom rövidre fogni.

A páromat, akivel 2 éve vagyok együtt, rajtakaptam, hogy megcsal, egy másik férfival. (hetero nő vagyok) Ne gondoljatok durvára, szóval nem szex közben nyitottam be, csak láttam, hogy simogatják egymást( combbelső, arc.. szóval elég b*zis)...Nos a pasi, akivel volt, a legjobb barátnőm pasija...

Amikor rajtakaptam őket, észrevettek, és először mentegetőztek, hogy nem is tapizták egymást stb.. de nem nagyon hittem el, sőt.. egyáltalán nem. Ekkor egyből elköltöztem a lakásáról, (ez az egész dolog ott történt)és gondolkodtam, hogy mi legyen, elmondjam e a barátnőmnek, hogy a pasim, az ő pasijával csalt meg.. ez a helyzet nekem is ciki.. végül úgy döntöttem, hogy mindenkinek jobb lesz, ha felhívom az illetékest, és közlöm vele, hogy 1 hete van elmondani, mert ez így nem fair.. nem mondta el, ezért én tettem meg. A barátnőm szóval tudomást szerzett a dologról, és most rám is haragszik, hogy miért nem mondtam neki előbb...és kiderült nem régen, hogy a barátnőm pont azon a héten esett teherbe a pasijától, amikor az a bizonyos "vagy elmondod, vagy én mondom el" hét volt.. ramatyul érzem magam, és a bnőm is haragszik rám.. mivel tudnám kiengesztelni?(habár tudom, hogy nagyon s*ggarc voltam....) időközben a pasim bevallotta, hogy kb 1 hete érez valamit a bnőm pasija iránt, és hogy eddig nem is sejtette, hogy biszexuális, és közölte, hogy ettől még együtt maradhatunk, mert ez csak "amolyan fellángolás" volt, és hogy a nők még mindig jobban érdeklik.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, de azóta is próbál kiengesztelni...

nyilván nem várhatok eget rengető tanácsokat, hisz nem ismeritek, de nem arra kérlek titeket, hogy mondjátok, hogy szakítsak vele v sem, hanem valamiféle érvsorozatot, vagy mit tennétek a helyemben, hiszen úgyis magam kell eldöntenem hogy mit tegyek. Természetesen szeretem, de nagyon csalódtam benne, és nem tudom, hogy igazat mond-e. A bnőm pasija pedig gyűlöl, amiért elmondtam a bnőmnek a tapit, de ki tudja, mi lett volna, ha nem nyitok be...na szóval tőle se tudok meg információkat, bár biztos hazudna..(ami a pasimmal való kapcsolatukat illeti, hogy mióta tart stb..)

Na ennyi lenne, elnézést, ha valahol nem érthető, vagy ilyesmi. A válaszokat köszönöm :)

23/N



2013. nov. 19. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
kamu
2013. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval szerinted szakítsunk.. köszi a választ
2013. nov. 19. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd most komolyan rád haragszik? Nem értem az embereket. Bocsi, de igazából téged sem. Nekem teljesen mindegy lenne, hogy kivel csal meg a barátom, már nem tudnék ugyanúgy ránézni és együtt lenni vele. Pláne, hogy ha közölné velem, hogy még érez is valamit a másik iránt. De azért még együtt maradhatunk... Hát persze, gondolom azért mert irántad is olyan őszinték az érzelmei. "Drágám, szerelmes vagyok egy férfiba, de téged is szeretlek, maradjunk együtt. Miért? Hát mert úgy sem vállalnék fel egy homoszexuális kapcsolatot. Milyen lenne már az, szívem? Te sem várhatod ezt tőlem. Mennyivel jobban elfogadja a társadalom a hetero párokat, te is tudod. És ezt a másik szerelmem, Béla is így gondolja. Ezért is csinálta fel a barátnőjét."

Remélem ezzel a kis monológgal elég érvet sikerült felsorakoztatnom, hogy jó (számodra! a legkedvezőbb) döntést meg tudd hozni. Miért lennél megalkuvó?

2013. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, nem azt írtam, hogy szerintem szakítsatok, hanem hogy szerintem kamu
2013. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm a 2. válaszolónak, igazad van, én is érzem, de a lelkem mélyén szeretem... és világ életemben olyan ember voltam, aki utált gyűlölködni.. de nem akarom, hogy még egyszer megalázzon. köszönöm :) így már világosabban látok


az első vagy a 3. válaszolót meg nem értem. mi kamu? a kérdés?

2013. nov. 19. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Vonatkoztass el attól, hogy a párod szeretője egy vele azonos nemű valaki. Teljesen mindegy, hogy valaki hetero vagy biszexuális. Attól még nem jár neki egy második "pár" mert ő a pasikat is szereti. A hűtlenség az hűtlenség, a monogámia pedig monogámia:) Nekem is tetszenek más férfiak (nő vagyok) meg is tudnám szeretni egyiket másikat, ettől még nem érzem úgy, hogy azokat is ki kell próbálnom mi közben kapcsolatban vagyok. Neki is igen is dönteni kell. Nem a férfiak és nők között, hanem közted és "Béla":) között. Még ezt le akartam írni, de továbbra is azon az állásponton vagyok amit korábban írtam.


Üdv, a második:)

2013. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értettem, köszi még egyszer :)
2013. nov. 19. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Biszex lány vagyok. Nem kibúvó, hogy most jött rá az identitására. Én még mindig életem első kapcsolatában vagyok, és bár érzem mindkét nem felé a vonzódást, sosem gondoltam, hogy ki kéne próbálnom a másik nemet is ha kapcsolatban vagyok. Ha bármi miatt vége lenne, akkor lehet róla szó, addig kizárt. Ha meg mégis legyőzhetetlen késztetést éreznék (ami szerintem nem igazán lehetséges amíg az ember tényleg szereti és tiszteli a párját) akkor közölném vele, hisz joga van tudni.

Egy szó mint száz. Tökmindegy, hogy Béla vagy Julis. Akarja és érez is iránta valamit. És nem mentség, hogy biszex, én jó 3 év után is így gondolom... Ha ki akarja próbálni a pasikat is, az meg akk nem azért van, mert... hanem az azt jelenti, hogy a veled való kapcsolatát nem érzi teljesnek és kielégítőnek (és most nem csak a szexre gondolok) tehát ha most nem is, hamarosan valószínű félre fog lépni...

2013. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából az is kérdéses, hogy hazudik-e vagy sem.. Persze ha igazat mond sem mentség amit tett, de ha még ráadásul korábban is együtt voltak az illetékes férfival, akkor az már tényleg nagyon gázos.. Főleg mert több éve ismerik egymást.. Még azelőtt, hogy én megismertem volna a párom (mostmár ex) szóval köszönöm a kommenteket, tényleg bátorságot vettem, és dobtam örökre.. Már csak az a kérdés, hogy a barátnőm megtartja-e a babát, mert a pasiját ő is dobta(nem csoda)..
2013. nov. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!