Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Babatéma miatt így kiábránduln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babatéma miatt így kiábrándulni a szerelmemből?

Figyelt kérdés

A barátnőmet elsejével kirúgták (szép ajándék volt a cégtől mi?) és karácsonykor előállt az ötlettel ha már otthon van akkor csináljunk babát.Na itt már kiverte a biztosítékot.Munka nélkül már rögtön babát akarna?

Indoka az,hogy most hoznak valami új hülyeséget a szülésre és több pénzt kapna..

Teljesen megdöbbentett,hogy milyen felelőtlenül gondolkozik.

Több mint négy éve vagyunk együtt és egy sima kis albérletben lakunk.Annyit sikerült összekaparnom eddig,hogy 1-2 év múlva tudnék venni egy kis lakást.Ő meg csak 2 éve dolgozik.Én meg 5 éve.Tudom milyen nehéz az élet.

Most ha rá nézek nem azt a nőt látom akivel eddig éltem,hanem egy buta gondolkodású csajt.

Ez normális?Vagy én kergültem meg?



2014. jan. 3. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Munkanélkülieknek szerintem nem jár jól a gyerekkel, helyezkedjen el és utána jöhet a gyerek. Ha részedről is oké.... Nem nagyon tudok mit mondani, de én albérletbe nem csinálnék gyereket (ezért mondom így mert férfi vagyok) Fogalmazzunk inkább úgy nem vállalnék gyereket. 22/F
2014. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem elég ha egyikőtök dolgozik...

Szerintem csak nem akarsz gyereket tőle...

2014. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

figyelj, Te úgyis kellesz a gyerekcsináláshoz, szóval még átrághatod párszor!:D

értesd meg vele, hogy attól még, hogy a választások közeledtével kijelentik, hogy egy csomó pénzt kapsz egy gyerek után... nos, ezt azért nem kéne így elhinni:D

és csak az kap adótámogatást, aki adózik... és csak az adózik, akinek munkája is van, szóval kerítsen egy munkát.. és akkor majd úgyis elmegy a kedve a gyerekcsinálástól, mert jó érv lesz az, hogy előbb saját lakás legyen

mert előbb inkább saját lakás legyen!

2014. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kergültél meg. Sajnos csak idővel derül ki, hogy kinek milyen a valódi énje. Ha megrendültél benne és már nem úgy tekintesz rá mint eddig, szerintem hagyd ott. Én is így jártam a barátommal, kiábrándultam belőle a gondolkodása miatt. Keress normális nőt, aki dolgozni akar, nem pedig eltartatni magát!
2014. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a nők iszonyú idiótán tudnak gondolkodni/viselkedni, ha ketyeg a biológiai órájuk. Magamról tudom, én is meghülyültem, utólag már szégyellem.


De ez szerencsére csak átmeneti állapot. Barátnőddel értesd meg, hogy a szülésre járó pénz csak egyszeri, az kb. el is megy az orvosra, és utána kapna havonta 25 ezer Ft GYES-t, ha munkanélküliről megy szülni. Előbb keressen valami fix munkahelyet, magas bejelentett fizetéssel (hogy jó GYED-e legyen), oda dolgozza be magát (min. egy év, próbaidő alatt eszébe ne jusson teherbe esni, mert azonnal kirúgják!), mert hát jó lenne ugye valahova vissza is menni szülés után... persze erre most nyilván nem gondol, pedig kéne... Kisgyerekes anyukakánt ugyanis szinte nullával egyenlő az esélye, hogy el tud majd helyezkedni egy új helyen!

Szóval ok, hogy ilyenkor a nő kicsit meghülyül, de amúgy nem ártana, ha szembesítenéd vele, hogy ez mennyire kiábrándító! Tényleg!

N

2014. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó 3-nak igaza van!

Egyébként arra készülj fel h lesz némi vita.

És vigyázz nagyon vigyázz, hogy gumit használj vagy h nem tudom szedi e a foggátlót mert alattomosak tudnak ám lenni ilyenkor...

2014. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok ?

Azért szerintem te se vagy még felkészülve a gyerekvállalásra(fiatalon ez értehtő), de értsd meg párodat is. Nőknél nagyon hamar jelentkezhetnek az anyai ösztön és a baba iránti érdeklődés, no meg hogy legyen végre egy sajátja. De lehet hogy most a munkája elveszítése miatt van teljesen lelombozva és a baba témába menekülne. Én a te helyedben adnék neki egy kis időt, beszéljétek meg hogy még egy fél évet kb vártok, aztán újra beszéltek majd erről.

Amúgy kis albérletben laktok... nem kifogás gyerekvállalásra sajnos. Én ismertem olyan családot akik egy garzonban laktak 3-an, de olyat is akik 4-en laktak, de hogy négy személy hogyan fért el, nem tudom. Lényeg az hogy a lakás kifogás a legcsúnyább kifogás.

Amúgy a leírásod alapján kicsit frusztrált vagy a téma, miatt.

2014. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit Én is úgy vettem le,hogy nem nagyon szeretnél tőle gyereket,illetve a téma is bosszant.Csatlakoznék az előttem levőhöz,van egy ismerősöm,akik szintén kis garzonlakásba laktak,amikor jött a baba,nagyon boldogok voltak,és megoldották a helyzetet,és mikor már egy éves lett a pici akkor sikerült venniük egy saját kertes nagyobb lakást,azóta is boldogok.:) Egyébként,szerintem is próbáld meg vele megbeszélni.
2014. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!