Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek már ebből az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek már ebből az egész párkapcsolati dologból kiábrándulni. Ti nem?

Figyelt kérdés

Kérdésem az, hogy miért lehetetlen mostanság párkapcsolatot kialakítani?

Ha valakinek tetszek, bejövök neki, feladja. Pedig én sem zárkózok el teljesen, csak nem adom be a derekam egyből. Egyetemen, klubbokban is csak hébehóba lehet olyannal összefutni, aki ismerkedni szeretne. Vagy rohannak és ki se látnak a fejükből, vagy foglaltak...

Buliban nem nagyon lehet olyannal találkozni, aki komoly kapcsolatot szeretne. A legtöbben részegek vagy egyéjszakást keresnek.

Még társkeresőre is felregisztráltam próbaképp, direkt kép nélkül, hogy ne csak a külalak miatt érdeklődjenek, de ott is kudarc. Vagy bunkó és vissza se ír, vagy többet akar, vagy nem gondolja komolyan. Mégis minek van akkor fent?

Nem akarok mindenáron kapcsolatot, de általában megadom az esélyt mindenre, próbálkozom, hátha. De mind mind zsákutca sajnos. Most őszintén, mit kéne kipróbálnom? Ha meg ráhagyom és nem "hajkurászom" a szerelmet az a baj, mert éveket pazarlok el egyedül...


2011. jan. 3. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...Én már feladtam.Végleg!

21/f

2011. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdésem az, hogy miért lehetetlen mostanság párkapcsolatot kialakítani?


nem az.

2011. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Vagy bunkó és vissza se ír, vagy többet akar, vagy nem gondolja komolyan"

Most ezeken az opciókon kívül mit tehet????

2011. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszer légy barátságos és ne kéresd magad.
2011. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:05


Szerintem neked gyakorolni kéne egy picit az értő olvasást! :)


Nem az ismerkedéssel van baj,nem arról volt szó a kérdésben,hogy nem lehet nőt/pasit kapni.A TARTÓS KAPCSOLATról szól a kérdés.A kettő nem ugyan az.Dugni mindig lehet találni egy két lotyót,de manapság egy komoly kapcsolatot igen nehéz összehozni.Az emberek,pláne a 20-as éveik elején járó emberek csak egyéjszakás,vagy néhány hetes kalandokat keresnek.

Attól,hogy feladtuk a kapcsolatok keresését,még nem azt jelenti,hogy elbuzulzunk.Csak sajnos haladnunk kell a korral,ha nem akarunk nő nélkül megöregedni.Amit szeretnénk,amire vágyunk azt sajnos nem kapjuk meg.Ez volna a komoly párkapcsolat.

Nem vagyunk betegek,nem vagyunk ferdehajlamúak,de nekünk nem csak a testi örömök számítanak,hanem az érzelmek is.


Bár manapság érzelmesnek lenni már eléggé ferde hajlamnak számít...


21/f

2011. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Írtam én bárhova is, hogy férfi vagyok? Nem tudom honnan vetted ezt...

Hogy mit várok a társkeresőtől kép nélkül? Ez nagyon egyszerű. Szeretnék ismerkedni és ha azt látom, hogy értelmes, jóindulatú és nem hazug emberrel léptem kapcsolatba, akkor adok képet és találkozhatunk. Nem tudom ezzel mi a problémád. Ezzel csak a bunkókat szeretném kiszűrni, de sajnos ez is teljesen felesleges.

És a kérdés sem alaptalan. Soha nem gondoltam volna, hogy egy átlagos, művelt és nem ribanc lánynak miért ilyen eszeveszettül nehéz normális fiút találnia.

2011. jan. 3. 16:22
 7/12 A kérdező kommentje:
"miért" nélkül
2011. jan. 3. 16:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia kérdező

Én 28 F vagyok 180cm 80 Kg én is komoly kapcsolatot keresek.Írj privit ha szeretnél ismerkedni.

2011. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem csak nincs szerencséd. Én is szinte csak ribiket ismertem meg, vagy ha nem volt az, akkor biztosan más miatt csalódtam benne.

Valaki az előbb beszólt neked ,hogy kép nélkül mit vártál....Nincs neki igaza, mert tényleg így meg tudod állapítani, hogy a külsőd miatt érdekled e, vagy más miatt.

Ezek után nem csoda, hogy kiábrándultál a párkapcsolatokból:( Az írásod alapján érettnek tűnsz:)

Milyen idős vagy? 24?

2011. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A külső igenis fontos, talán te is elvárod hogy legyen fent képe annak, akivel levelezel. (Vagy nem.) De a többség igen, mert ha külsőre nem jön be valaki, akkor a "lelkünk" hiába olyan hasonló.
2011. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!