Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Annyit kértem, hogy fogdosson akárhol, nyilvánosan, egyfolytában. Most hozzám sem hajlandó érni.

Figyelt kérdés

Többször kértem már, hogy pl amikor a szüleimmel vagy a testvéreimmel vagyunk egy szobában, ne nyuljon csak úgy alám.. Vagy akár nyilvánosan. Azzal sosem volt gondom, ha simogatott, csak ne a legintimebb részeimen, főleg ne pl közterületen. A lépcsőházbnan is, ha előtte megyek képes egyszerűen alámnyúlni, és nyomkodni az ujjaival, annak ellenére, hogy megkértem, hogy ne. Sokszor ha el akarom venni onnan a kezét, még erősebben odafesziti, és a kezem meg ellöki.


Pár napja ismét szóltam ezért neki, hogy legyen kedves és ezt ne csinálja, akkor meg megkaptam, hogy apáca vagyok, unalmas, és eddig ezzel még senkinek sem volt gondja, még a haveri társaságában sem. És azóta még puszit is napi 1x ad, és megölelni sem akar.


Szerintetek és én rontottam el? Bennem van a hiba? Ha igen, mit kellene tennem?

Tényleg az lenne a normális amit ő csinál?


Köszi.. 2 éve vagyunk együtt, ő F22 én L20


2014. jan. 3. 18:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

* Annyit kértem, hogy ne fogdosson


A "ne" a kulcsszó..

2014. jan. 3. 18:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem benned van a hiba, megnyugodhatsz. :)
2014. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 WheneverYouWant ***** válasza:
90%
nincs veled semmi baj. vágd képen egy serpenyővel.
2014. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

mármint ne fogdosson akárhol, nyilvánosan, egyfolytában:)


nem te rontottad el, igazad volt. kulturált emberek nem így viselkednek.

2014. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Frepi voook ***** válasza:
100%
Egy értetlen faxfej a pasid, már bocs. Benned nem hiszem hogy van hiba, normálisan viselkedsz, ő nem.
2014. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, természetesen tökéletesen igazad van. Ha bármilyen kéréssel jönne a párom, amit tudok, megtennék érte, és ez eléggé evidens, hogy ne hozzam kínos helyzetbe. Szóval Ő egy kicsit hatökör :D
2014. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
te vagy normális, ő benne nincs annyi hogy ezt észrevegye hogy ez helytelen így
2014. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerinte érzelemszegény vagyok, és ezért nem szeretem ezt. Mert náluk a családban ez normális dolog volt mindig, hogy akik szeretik egymást, azokon ez nagyonis látszik, és fogdossák egymást.

Oké ez mind szép és jó, de mindennek meg van a maga helye..

2014. jan. 3. 18:32
 9/14 anonim ***** válasza:

a barátod és a családja,meg a haveri köre sem normális


veled nincs semmi baj

ha akarod dobd ki:D

2014. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos a kérésed felé. Mutassad meg neki itt a válaszokat, talán megjön az esze.


Nem vagyok prűd alak, de engem és szinte az összes embert zavar az, ha egy pár az orrom előtt a buszon egymás torkáig tolja a nyelvét és kb megujjazza a fiú a csajt nyilvánosan, vagy a csaj épp hogy nem veri ki a csávónak. Ez kettőtökre tartozik, minket nem érdekel.

2014. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!