Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Annyit kértem, hogy fogdosson akárhol, nyilvánosan, egyfolytában. Most hozzám sem hajlandó érni.

Figyelt kérdés

Többször kértem már, hogy pl amikor a szüleimmel vagy a testvéreimmel vagyunk egy szobában, ne nyuljon csak úgy alám.. Vagy akár nyilvánosan. Azzal sosem volt gondom, ha simogatott, csak ne a legintimebb részeimen, főleg ne pl közterületen. A lépcsőházbnan is, ha előtte megyek képes egyszerűen alámnyúlni, és nyomkodni az ujjaival, annak ellenére, hogy megkértem, hogy ne. Sokszor ha el akarom venni onnan a kezét, még erősebben odafesziti, és a kezem meg ellöki.


Pár napja ismét szóltam ezért neki, hogy legyen kedves és ezt ne csinálja, akkor meg megkaptam, hogy apáca vagyok, unalmas, és eddig ezzel még senkinek sem volt gondja, még a haveri társaságában sem. És azóta még puszit is napi 1x ad, és megölelni sem akar.


Szerintetek és én rontottam el? Bennem van a hiba? Ha igen, mit kellene tennem?

Tényleg az lenne a normális amit ő csinál?


Köszi.. 2 éve vagyunk együtt, ő F22 én L20


2014. jan. 3. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bizonyos értelemben neked, bizonyos értelemben neki.


Én nem szoktam alányulni a másiknak, meg megcsöcsörészni az utcán, de pl. szeretem néha megsimogatni a seggét, ha úgy kívánom, akárhol is legyek.


Ha mindenhol aládnyúl, meg ilyenek, azzal téged járat le, ha csak a fenekedet simogatná néha külterületen azzal senki nem nézne téged kevesebbnek.

2014. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
sok bunkó disznóról hallottam már, de a barátod a legrosszabb fajtájukból való...
2014. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Azzal sosem volt gondom, ha a fenekemet megsimogatja. Annál inkább, ha előröl kezd el fogdosni, és igen, pont azért, mert én nem tartom magam közönségesnek, így még a látszatát sem akarom kelteni azzal, hogy hagyom magam fogdosni.

És azt sem lehet mondani, hogy azért csinálja, mert biztos nagyon hiányzik neki a szex... nem hiszem, hogy olyan borzasztóan hiányozna, mert 2-3 napnál több sosem marad ki, ha több időnk van egymásra, akkor meg akár naponta is...

2014. jan. 3. 19:00
 14/14 anonim ***** válasza:
A pasi egy tahó, nem benned van a hiba.
2016. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!