Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejöhetnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetnék vele?

Figyelt kérdés
Szerintetek összejöhetnék.az uncsitesómmal? Igazából semmilyen rokonsági kapcsolatban nem állunk. Lehetséges ilyen? Vagy volt már valakinél ilyen, hogy összejött a saját unokatestvérével?

2014. jan. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem.
2014. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az hogy semmilyen rokoni kapcsolatban nem álltok?? fogadott gyerekek vagytok??? vagy nem értem.. apád vagy anyád testvérének fia / lánya.
2014. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ÉN vagyok a fogadott gyerek ;)
2014. jan. 3. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ mennyire "otthon" érzed magad az illető családban, mennyire szoros a kapcsolat a szüleiddel, esetleg testvéreiddel, stb. Egyébként nekem apai nagyszüleim első unokatestvérek voltak, és gyönyörű családjuk volt meg minden (azt nem nagyon tudom, hogy szerelem is volt-e vagy inkább érdekházasság), és az is igaz, hogy 65 éve történt.
2014. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!