Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedéstől a kapcsolatig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéstől a kapcsolatig?

Figyelt kérdés
Lányok! Nálatok kinél mennyi idő alatt alakul ki, olyan szintű bizalom, érdeklődés a másik fél iránt, ahol az ismerkedéstől eljuttok egy mélyebb kapcsolatba, esetleg szerelembe?
2014. jan. 3. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Haaat ez a fiutolfugg!!! Ha kedves, megnyilik nekemstb.... akkor odaadom a bizalmam neki!!!

Bar en rossz penda vagyok mert rettento hiu vagyok!!!:((

16L

2014. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Eléggé emberfüggő a dolog. Vannak akik könnyen szerelembe esnek és vannak olyanok is akikért küzdeni kell azért, hogy megkapd a szívéhez a kulcsot.

Én például az másodikba tartozom, nem bízok meg akárkiben.Fontos hogy tetsszen a fiú és vonzódjak hozzá.

Legyen meg az a bizonyos fellángolás érzés. Bizonyítsa be hogy bízhatok benne.Majd ha ez megvan akkor alakul ez át igazán szerelemmé.

Valakinek sikerül ezt elérnie pár hónap alatt de van hogy évekig kell harcolnia.

2014. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!